Evren Atak 1.3 Çıktı [Videolu]

halilomer

Yeni üye
13 Nis 2013
1
0
Bende Programı Siteye Bağladımda Şifre Denerken Dizi Hatası Diyip Hep Evete Tıklamam Gerekiyor Başka Yolu Yokmu Bunun

basemode1

Yeni üye
18 Nis 2013
4
0
üstad şifre denerken komut dizin hatası mıne verip duruyor evete basmamlazm sürekli 3 3 5 tıklamadan sonra bunaltıyo yokmu bi çözümü bi acil bakarsanız sevinirim

basemode1

Yeni üye
18 Nis 2013
4
0
dün aksam söledinde ./ gibi varsa sonunda hatayı alırsın die onları koymadım saten sonuna gene aynı hatayı aldım bi çözümü yokmu acaba komut dizini hatası .s

roben93

Yeni üye
19 Eki 2012
45
0
BaKu
ya bu program site falan hacklemiyor ayarlari da duzenledim yine ayni sey ben seda.az sitesini bu programla nasil hack ypiyim1.admin panelurl olarak SeDa.Az yaziyorum
2.admin panel kullanici adina us yaziyorum
3.sitenin sifre kodu npass
4.giris butonu kodu submit
5.sifre listesine ekle isaretliyorum baslata basiyorum baska liste deneyin diyor
lutfen yardimci olun bana

q0x

Yeni üye
19 Nis 2013
7
0
Hocam programa kendimiz wordlist nasıl ekleriz? programdaki wordlistler kısıtlı sanırsam içinde 50 tane list var ama geniş kapsamlı konulmamış bu konuda yardımcı olursan sevinirim ayrıyetten tarama sonucundan sonra çıkan parolayıda yazabilitse daha farklı amaçlarada hükmedebilir. Program için Teşekkurler faydalı bi program :)

muhammet484

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
323
0
bak şimdi program da şifreyi buluyo tam giriş yapacakken yeni şifreyi denemeye kalkıyo bu da onun hata vermesine sebep oluyo giriş yapınca şifreyi söylemiyo ve girilen şifre yıldız şeklinde gözükünce hangi şifre onu da göremezsin sonuç olarak programı yeni sürümünü çıkartmalısın. galiba hata verme sorunu bu yüzden oluyo.

Tehlike67

Katılımcı Üye
21 Nis 2013
332
0
kardes ılko lark tb ama bnde wınrardan exe tıklıyom hta verıyor cozumu ne hatada su : Unable to find a version of the runtime to run this application.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.