Evren Atak 1.3 Çıktı [Videolu]

Umudov

Yeni üye
17 Nis 2013
4
0
Yaa arkadas programi calistiriyorum bir sure sonra evren atak has stopped working yaziyor sorun pc demi yoksa programidami??

cerit123

Katılımcı Üye
12 Ağu 2011
278
0
Ankara
Kardesım ellerıne saglık mukemmel olmus yalnız bir durum var şimdi ilk şifreyi deniyor fakat site şifre yanlıs dıye baska bir siteye yonlendırıyor bizi bu yüzden 2. denemeyi yapamıyo nasıl düzeltiriz bunu?

q0x

Yeni üye
19 Nis 2013
7
0
uygulamanızdaki bir bileşende işlenmemiş özel durum oluştu. Devamı tıklatırsanız, uygulama bu hatayı yok sayar ve dewam etmeyi dener. gibi bi hata alıyorum bu pragramı çalıştırırken nasıl düzeltebilirim ?

eyoyoroz

Yeni üye
22 Nis 2013
25
0
Bu arada şifre listesi ileyi seçipde istediğimiz wordlistteki şifreleri oraya koyarsak onları denetler dimi?

mehmet4428

Katılımcı Üye
6 May 2013
602
0
Bana bu programı deneyebileceğim bir site verebilir misiniz?
Fakat Türk sitesi olmasın yabancı olsun lütfen. :RpS_thumbup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.