Facebook hesabı nasıl hacklenir(Döküman)

Protagoras

Yeni üye
16 Ağu 2009
35
0
Ufak bir bilgiden ben etrafta "facebook hesabı çalma" adlı dosyalara dikkat edin hepsi sahte kalıbımı basarak söylüyorum tamamı keylogger'dır.

HackerTrr

Üye
26 Ara 2010
88
0
Kardes eline sağlık.. Ama bu fakeyi linke atınca çalışmıyo yani kendi sitemizde linke fakeyi basınca msn pasword girdikden sonra bi sayfa açılıo hata veriyo msnimize bişi gelmiyo bedava-sitem .bz Gibi bedava yerlerde yaptım daha doğrusu yapadım olmadı.. yani fakeyi basıyom kurban girio ama msne bisi gelmiyo aynı kodları normal pcde açınca sorun yok ama... Milletin cakmaması için link şart nasıl yapcaz yardım..

HackerTrr

Üye
26 Ara 2010
88
0
Tmm hoca emeğine sağlık ama sana ve uzmanlara 2 sorum olcak...

1. e posta- Şifre girip enter ladıkdan sonra frombody ye yönlendiriyor.Kurban olayı çakıyo .. Onu nasıl facebooka yönlendireceğiz...

2. fake yi bedava-sitem gibi bazı sitelerde denedim attım görünüm oluyor ama msn e Şifre gelmio sadece görüntü.. Enterladıkdan sonra beyaz bi sayfaya yazılmıs hata msj ları verio.. O nasıl hallolacak Yardım pls ..

QXMAN

Yeni üye
20 Ocak 2012
1
0
hacker arıyorum
arkadaşlar benim abim yurt dışında facesine biri ağır küfürler yazmış bu kişiyi bulmamız lazım bana yazdımcı olacak kişiye 1500 tl vereceğim sadece faceden o kişinin ip adresinde kime ait olduğu isim soy isim adres lazım bana çağrı atsın yardımcı olacak kişi ararım 0541 852 72 91 bekliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.