FlashGet ile Site Hack leyin %90 ( Lütfen bakın Çok İlginç Bir yöntem )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

K!cKeR*

Katılımcı Üye
7 Eyl 2007
676
5
C:\WINDOWS\s
sen bunda nsl php leri hackledin anlamadım çünkü mdb den başka yapmıyor ama yine de emeğine sağlık çok güzel bir prog.

everest066

Yeni üye
28 May 2008
10
0
abi ben yeniyim burda kusura bakma su en basta site enxenple tıkla diyorya abi orayı nerden acacaz bir yardımcı olsan kusura bakma yeniyim :(

839640

Yeni üye
5 Haz 2008
1
0
ilk basta tessekkürler arkadasim bu "mdb" dosyasi sitenin neresinde oluyor bi aydinlatirsan bizi sevinirim

Ssadeceben

Yeni üye
6 Tem 2008
1
0
moruk resımdekının aynısını yaptım ama "mdb" uzantılı bı dosya bulamadım
bı yardımcı olsan

10 Tem 2008
94
0
böle boş konular açıp milletin aklını bulandırmaa kardeş..madem böle bişey var iddaaa ediosun bulurun bi site dersinki alın millet bakın bu sitede mdb uzantılı dosyaa var..sonradaa millete kızıyorsun yaa hayret bişey..kardeşim sen orayaa 1000 tanede site ismi yazsan mdb yi bulmuyor

Serdo62

Yeni üye
12 Tem 2008
1
0
arkadaslar ben doguluyum ama bu pkk denilen örgütü sevmiyorum bizi vatanimizi bölme oyunlari oynuyorlar bunlar yabanci devletlerle bunu yapmaya calisiyor ve bu durumdan nefret ediyorum bazi siteler var onlar bunlara destek veriyor eger burdan birkaç sey kapabilirsem o siteleri hacklemeyi deniyecem olmassa zaten size adresleri yazarim siz yaparsiniz simdilikte tesekkurler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.