FlashGet ile Site Hack leyin %90 ( Lütfen bakın Çok İlginç Bir yöntem )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gayalı

Yeni üye
24 Haz 2008
13
0
kardeş süperrr ötesi bu site yaa walla harika gençler war helal olsun yapıyorsunuz mademm walla ne diyim ya bu siteyee girince tüekleri görüyorum zekalarını görüyorum benim hoşuma gidiyorrr bu siteye ilk girdigim gün aklıma geldi yaw neyse anlatsam uzun olurr dewam arkadaşlarrr :D:D:D:D

csgultekin

Yeni üye
20 Ağu 2008
1
0
flashget te f7 tuşuna basarsanız "site explorer" çıkar. gerçi kaç kişi php kullanırken access database kullanır oda ayrı bir konu.. standart windows hosting lerde ******** root un içinde ki db klasörüne koyulduğu taktirde bu tip bir "hack" işe yaramaz. Ayrıca flashget in site explorer ı sadece dışa vurum html in içindeki object, img applet gibi dosyaların linkleri ile indirim yapar. hiç kimse html içine mdb dosyasının adresini koymaz. Daha realist lütfen :)

blacklifem

Yeni üye
30 Nis 2008
11
0
emeğine sağlık...fakat arkadaşım şu mdb uzantılı dosya olayını biraz daha araştırsan...bir çok siteye baktım yok çıkmıyor...yardımcı olursan sevinirim...

atomgarinca

Yeni üye
27 Ağu 2008
1
0
slm dilsizbaba harikasin ama ben seslichatten banladinmi simdi ve bunu yapmayi denicem nasil olacak banliyim giris nasil yapacam ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.