FlashGet ile Site Hack leyin %90 ( Lütfen bakın Çok İlginç Bir yöntem )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KAOS123

Yeni üye
14 Tem 2007
40
0
Hocam SÜper YÖntem Bende 12sİte Hackledİm Bu YÖntenle PaylaŞimin İÇİn SaĞol Allah Razi Olsun

jemil01

Üye
11 Eki 2007
136
0
BorDoBereLi(trabzondan)
tama benlık ya bakıcam ıcabına dur bakalım aslında cok dusundum bırt konuydu sıteden faydalanıoz ındırıoz ee bız sıteden admınde olur dıe dusundum bak sımdı bakalım ne olcak

m_xphan

Yeni üye
16 Eki 2007
21
0
data okuyucu progrm inmıo linkleri bi yenıden duzenlersen sevınırm yada programın adını verrısende olur

baypoyraz

Yeni üye
27 Eyl 2007
12
0
hadi bu konuyu buraya taşıyan embesil diyelim yeterince anlatmamış ya site yöneticileri bu yöntemi deneyip te ya arkadaşlar bu işe yarar veya yaramaz demiyor ya! tüm mesajları okudum belki 50 kişi mbd dosyası yok demiş bu kadar kişi mal mı demek ki olmuyor kapatın artık konuyu sayın admin.Bu sitede en çok sinir olduğum şey bu bir konu 50 yerde geçiyor ama bir sonuç yok anca vakit kaybı

Akdumania

Yeni üye
29 Eyl 2007
2
0
flaş get i ihtiyaç bunu yapmak için acsess ofis prgramı yüklü olsun yada MDB okuyucu bi prgram yükleyin sonra şunları yapın:
Googleye giriyoruz Powered web wiz forums veya powered web wiz guide yazıyoruz sonra artıyoruz sitelerin sonunda eğer default.asp warsa tabi her siteyi hackleyemessiniz şu şekilde olacak www.xxxxxx.com.default.asp ve burdan default.asp yi silip admin/database/wwForum.MDB yazıyoruz ve enter e basıyoruz sonra kaydet die bir uyarı gelir kaydet diyorsunuz be admin in database lerini almış oluyorsunuz kolay gelsin

qweasd2

Yeni üye
18 Eki 2007
1
0
yalnız yöntem gerçekten çok ilginc vede %100 çok işe yarıyo hackliyemesen bile tüm dosyalarını alabılıyorsunuz saol dostum paylaşımın için...

erhanrgn

Yeni üye
29 Eki 2007
3
0
baba ben ındırdım bıkac tane sıteı dedıgın gıbı bır uzantı yok hıcbırınde.bana ne onerıosun sımdı.yoksa bunlar yalanmı:)k.bakma baska bısey dıyemem:)

temas

Yeni üye
17 Ara 2006
8
0
data okuyucu programı nasıl kullanıoz bide onu yassan cok makbule gecer herhangi biri yazabilirmi acaba arkadas uzaklastırıldı galiba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.