FormBuddy'den Facebook Nasıl Alınır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iSyankaraLı

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,551
0
Her Yerden.
40725339.jpg

iyi güzel anlatmışında iSyankaraLı bir yerde hata yapmışın kardeş üsteki resimin son seçeneginde have them e-mailed to you olmalıydı aksi taktirde mail adresine mail gelmez ayrıca özentisin ve birşey bilmiyorsun
Bildiklerini ve yaptığın fake i gönder bakayım bana ne kadar biliyosun, benim bildiğimi bana öğretemezsin her 2 seçenekte olur !!

Ayrıca hitab şekline dikkat et .

jackal258

Yeni üye
27 Haz 2010
21
0
Bildiklerini ve yaptığın fake i gönder bakayım bana ne kadar biliyosun, benim bildiğimi bana öğretemezsin her 2 seçenekte olur !!

Ayrıca hitab şekline dikkat et .

elvet senin bildiklerinde vardır kardeş onu inkar etmiyoruz sadece yaptıgın işi yamuk yaptıgınıdan bahsediyorum ayrıca istediginin sitenin adresini gönder fakesini yapıyım

afanselcuk

Yeni üye
18 May 2010
4
0
İstanbul
ne konuymuş arkadaş yaw.. e mailler bitmiyor.. alt tarafı formmail : ) edit iSyankaraLı // Reklam yaSak!! iletişimden ulaşın formmail veriyim ücretsiz..index dosyanızıda upload ediyim kekleyin milleti.. yeter ki yazmayın daha :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

mbul

Yeni üye
25 Şub 2008
4
0
ben ilk anlattığını denedim kardeşm ama kodları aldıktan sonra ne yapmam gerekiyo anlamadım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.