FormBuddy'den Facebook Nasıl Alınır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mbul

Yeni üye
25 Şub 2008
4
0
kardeş burda upload etmeye kadar geldim ama fake dediğin ne ben anlamadım orayı öylesine bi şey mi fake..ben facebook yapmak istiyorum ne upload etcem mesela?

magicturk4

Üye
8 Kas 2010
129
0
Karasu/Sakarya
İsyankrali abi ben uploada kadar geldim upload ederken formbudy den aldigimiz kodu onceden note pad a yapistirip adini html yapip upload eetim kabul etmedi . Bi gun videoya cek Bence :DD

EZLN

Yeni üye
17 Kas 2010
1
0
Formbuddy'den kopyaladığımız o kodu tam olarak nereye yapıştırıcak kardeşim ;)

birader043

Yeni üye
29 Kas 2010
21
0
s.petersburg
Selam arkadaşlar ,

İlk olarak Formbuddy'den formmail olmayı anlatmakla başlıyorum ;

Konu:
Formbuddy 'den formmail kodu alma .

Formbuddy kayıt için tıklayın.

Adım adım resimli anlatıma geçelim ;

1. Resim

2. Resim

3. Resim

4. Resim

5. Resim

6. Resim

7. Resim

8. Resim

9. Resim

Resimleri dikkatle takip edersiniz sorunsuz kodunuzu elde edebilirsiniz ..

Buda başka bir formmail sitesi ;

[URL="http://allforms.mailjol.net/free.php"]Formmail adresi [url]https://tik.lat/h5BvQ​

Ben facebook fake yaptım artık siz ne yaparsanız orası size kalmış :)

Resimler herşeyi anlatmakta dikkatle takip ederek uygulayın ..

Kolay Gelsin ..

[/LEFT]
formbudy den kodları aldım bunu göndermek istediğimiz kişiye nasıl göndereceğiz bir yardım edermisin teşekkür ederim

Pro-Fesor

Uzman üye
10 May 2010
1,790
0
Ankara
kardeş eline saqlık çok iyi anlatmışsın fakat o formmailden aldıqımız kodu nereye yapıştırıcaz onuda biraz açarsan çok iyi olur.

mert27_4_3

Yeni üye
4 Eki 2007
3
0
arkadaşlar vallah bu işlerden hiç anlamam ama bu " formmail" ne işe yarar anlamış değilim , yani konuda anlatılanları anladım formmail nasıl alınır yapılır alaım da bunun ne işe yaradığını analmadım anlatabilecek olan var mı ? bu ne gibi işlerde işimize yarar ?

HaRdCoReFuCk

Yeni üye
11 Ara 2010
27
0
Ninjalar Bu Sadece formmail Alımı Bunun Bi dewamı Yokmu Nasıl Fake Link Yapıyoruz ???

Yardım Ederseniz Çook Memnun Olurum Teşekkürsüz Kalmazsınız .. :)

HaRdCoReHaCkEr

oxsinox

Yeni üye
24 Mar 2008
2
0
arkadaslar ben herseyı yaptım fakat fake mı lınk halıne cevırdıgım zaman bana kurbanın e-maılı gelmıyor
https://tik.lat/Ls1IX
sıte bu ama lınk deılde kurbana dosya seklınde gonderınce calısıyor sıtede calısmıyor anlamıs delm yardımcı olurmusun?

duman23

Yeni üye
26 Ara 2010
2
0
ya ben bunu yaptım herşey süper ama buna link nasıl veriyosun ben karşı tarafa verdim açılmıyo bağlantı hatası diyo yani link nasıl vercez buna

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.