Forumun En Baba Defaceri

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
1
16
php island
yaptıgın işlere gore degılde yapabılecegın ıslere bakarak senin hacker oldugunu dusundum hem network,programlama vb. konularda bilgi sahibisin belki uygulamıyorsun ama aklında nasıl uygulandigına dair fikirlerin olduguna eminim hem hicbir hackerin evet dogru bildiniz ben bir hackerim diyecegini sanmam burda yazılım uzmanısın belkı dıger forumlarda network uzmanı veya siber guvenlık uzmanısın neyse burası benı alakadar etmez ama kendini bukadar kucuk gormemelisin hem yukarıda defacer vb. konuların dıkkat edılmemesınıde vurguladım deface sayım 0 demıssın olabılır veya daha fazla burada 0 dıyorsun orasını bılemeyız burası zaten herkese acık bir platform yanı konularını ve mesajlarını herkes gorebılır eskı mesajlarına ındıgımız zaman ben blackhat idim dıyorsun ama burada mütevazı davranıyorsun alcak gonullusun kutlarım . ama hack ıle alakanın olmadıgını nıye vurguluyorsun anlam veremiyorum

Dostum sen ne yaşıyorsun :D Önerilen kelimelere rastgele bassam daha anlamlı bir şey okurdum. Yazının yarısı yazım hataları ve noktalama işaret hatalarıyla dolu. Adam bir şey dedi bin ah işitti :D

fuzzbunch

Üye
25 Mar 2018
152
2
Mugla
Dostum sen ne yaşıyorsun :D Önerilen kelimelere rastgele bassam daha anlamlı bir şey okurdum. Yazının yarısı yazım hataları ve noktalama işaret hatalarıyla dolu. Adam bir şey dedi bin ah işitti :D
Evet haklısın. Hıc bu tarz seylere dikkat etmıyorum.
Benim gibi birinin bana bu tarz mesaj attıgını gorsem herhalde bir problemi var diye gulerim. Bundan sonra daha dikkat edicem emin olabilirsin .

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
52
-
Normalde bu tarz konulara post atmazdım ama alakası olmayan kişilerin de yazıldığını gördüm (Yanlış anlamasın kimse beni)
Benim gözümde ise; SaMuRai

İyi Forumlar :)

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Bir dakika bir dakika.. Cevabımı değiştiriyorum!

Forumdaki en baba hacker benim! 2 kızım var. Gayri meşru sağda solda varsa onlardan haberim bile yok. Ama minimum 2... En çok baba olan tahminen benim. Doğru mudur? :trl

Bu trollüğü de yaptıktan sonra rahatça uykuya dalıyoruz. İyi geceler.

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,875
2
363
27
anka
Konuya el atmazsam duramayacağım... Şöyle bir şey var, hackerlik pek umumi bir deyim. Yani, başlık 'Forumdaki En Baba Hacker' yerine 'Forumdaki En Baba Defacer' olabilirdi.

Ech

Üye
13 Ocak 2018
83
0
ANKARA
eskilere saygı yokmu ? ne kadar itici olsada zamanında arkadaşım olan samurai number one. black box hackten anlamaz ama samurai ile ev arkadaşıydı yardımcı oluyordu dostluğu 10 numaraydı. margu vardı şimdilerde sessiz çünki inanılmaz derecede ileride kendisi. hayal-et-06 vardı bu forumda doğpdu elinden tutan olmadı yolunu şaşırdı ama 10 numaraydı. eros darknes dewil bumlarda hacker değildi ama 10 numaralardı. cansın eheyyy mazi canlandı gözlerimde bir an. eskilere saygı herkesi çok özledim. herkese başarılar dilerim.

Faili No

Üye
13 Ocak 2018
58
0
bence forumun ıcerısındekı rutbeye gore bılgı sahıbı olup olmadıklarını yargılamamak gerekıyor :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.