Grow Box Android Oyunu / Yeni Oyunum #Bracksoft

DarknessGuardian

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
728
0
Bugün bir arkadaşımı çok benzer bir oyun oynarken gördüm başka bir oyundan mı esinlendiniz acaba. Eğer öyleyse keşke daha orijinal bir şey yapsaydınız değilse zaten güzel düşünülünmüş bir proje. İki türlü de elinize sağlık

rigby00

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
495
0
Bugün bir arkadaşımı çok benzer bir oyun oynarken gördüm başka bir oyundan mı esinlendiniz acaba. Eğer öyleyse keşke daha orijinal bir şey yapsaydınız değilse zaten güzel düşünülünmüş bir proje. İki türlü de elinize sağlık

Adı ne acaba oynadığı oyunun çıkış tarihini kontrol edelim

rigby00

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
495
0
Şimdi araştırdım buldum, oyunun adı Perfect Square!. IOS platformunda buldum Androidde var mıdır bilmiyorum. Çıkış tarihi 3 Şubat 2016

Şahsen öyle bir oyun görmedim daha önce IOS kullanmıyorum zaten araştırdım şuan Google'da fakat bir bilgiye rastlamadım.

Bu arada arkadaşlar +1500 indirmeye ulaştı herkese teşekkürler.

adrenalin2015

Katılımcı Üye
29 Ocak 2015
264
0
Nevşehir
Hocam küçük bir bug buldum, fazla sorun çıkarmaz ama :RpS_sleep:
Kaybedene kadar kareyi büyütünce skor yapmamama rağmen 4-3 vs skor yapmış gibi gösteriyor :secret

dogvilla

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
488
0
25
geldim ben
ÇOK güzel oyunlar yapıyorsun ve önceki oyunun olan last run da hala telefonumda devamı bekliyoruz başkan :D

Learnz

Üye
27 Şub 2016
163
0
Usta Bende IOS Var Indiremedim kb. Eğer Shop Filan Eklmediysen Eklemeni Tavsiye Ederim Mesela Shop Dan Box Un Rengini Şeklini Özelliklerini Değiştirebilelim. Coin-Shop Sistemi Yani. Oyunu Indiremediğim Için Shop Sisteminin Olup Olmadığını Bilmiyorum Eğer Varsa Oyun Çok Iyi Olmuştur Kesin Birazdan BlueStacks Den Indirip Oynuyacağım Ellerine Sağlık! :)

rigby00

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
495
0
Usta Bende IOS Var Indiremedim kb. Eğer Shop Filan Eklmediysen Eklemeni Tavsiye Ederim Mesela Shop Dan Box Un Rengini Şeklini Özelliklerini Değiştirebilelim. Coin-Shop Sistemi Yani. Oyunu Indiremediğim Için Shop Sisteminin Olup Olmadığını Bilmiyorum Eğer Varsa Oyun Çok Iyi Olmuştur Kesin Birazdan BlueStacks Den Indirip Oynuyacağım Ellerine Sağlık! :)

Dostum teşekkürler önce yorumun için. IOS olsun sorun yok dostum ne demek düşünmen yeterli. Bu tarz oyunlarda market(shop) sistemi olmuyor diğer oyunlarımda var market sistemleri. Tekrar Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.