Grow Box Android Oyunu / Yeni Oyunum #Bracksoft

rigby00

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
495
0
Arkadaşlar oyunum 30.000+ indirme aldıktan sonra bu oyunu güncellemeyi ve yeni şeyler katmanın güzel olucağını düşündüm.

Oyuna dair fikirlerini var ise bunları benimle paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkürler. :))

BatHero

Üye
26 Mar 2018
236
1
Space
oyunda farklı renkte küpler yapabilirsin küp dönerken kutuya sokmaya çalışabilirsin veya harita dönerken adamın tam tutturması felan lazım.oyun fazla sade tek başına yapmışsın yinede daha fazla detay lazım. rigby00

SnockBoog

Üye
10 Nis 2019
84
0
Skin felan gelebilir,sonsuz mod gelebilir hizli hizli yapmaya calisabiliriz veya kule tarzi olabilir kule yikildimi kaybederiz veya parkurlu olabilir örnek kutuyu birakiriz ama tam trambolinin ustune gelicek gelmezse kaybedicez ordan ziplayacak bi ust seviyeye bence cok keyifli olur

rigby00

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
495
0
oyunda farklı renkte küpler yapabilirsin küp dönerken kutuya sokmaya çalışabilirsin veya harita dönerken adamın tam tutturması felan lazım.oyun fazla sade tek başına yapmışsın yinede daha fazla detay lazım. rigby00

Skin felan gelebilir,sonsuz mod gelebilir hizli hizli yapmaya calisabiliriz veya kule tarzi olabilir kule yikildimi kaybederiz veya parkurlu olabilir örnek kutuyu birakiriz ama tam trambolinin ustune gelicek gelmezse kaybedicez ordan ziplayacak bi ust seviyeye bence cok keyifli olur

Teşekkür ederim arkadaşlar Skin konusunu değerlendiricem en kısa zamanda yeni bir güncelleme yayınlayacağım. Teşekkürler :))

Konu Günceldir.

Arkadaşlar oyunum 30.000+ indirme aldıktan sonra bu oyunu güncellemeyi ve yeni şeyler katmanın güzel olucağını düşündüm.

Oyuna dair fikirlerini var ise bunları benimle paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

rigby00

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
495
0
rigby00 reklam veriyor musunuz ? ben de bir kaç oyun çıkardım ama indirme ivmesini yakalayamadım.

38fatih Reklam vermedim fakat anlayamadığım bir biçimde 30.000 indirme ulaştı oyun zamanla ki işin diğer garip tarafı Amerika, İngiltere ve Canadanın indirenlerde başta gelmesi Türkiye 6.sırada geliyor çok garip :))

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
564
19
Unknown
Başarılarının devamını dilerim dostum indirdim oynuyorum Okulda güzel oyun. Yenilik olarak kutu tam düşerken oturttuğumuzda yeşil , oturtamadığımızda kırmızı olabilir :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.