Grow Box Android Oyunu / Yeni Oyunum #Bracksoft

rigby00

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
495
0
9500+ İndirme oldu herkese teşekkürler.

Not: Admin ve Moderatörler spam değildir, görüldüğü üzere diğer yorumun'dan 4 hafta geçtikten sonra bunu yazmaktayım. Teşekkürler. Eğer sorun oluyorsa diğer yukarıda attıklarım postları silebilirsiniz.

rigby00

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
495
0
Yeni Güncelleme yayınlandı indirip destek olursanız sevinirim :)

+20.000 İndirme oldu herkese teşekkürler. Elleriniz dert görmesin.

Z369bA.jpg

rigby00

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
495
0
Arkadaşlar 2 günde 1000+ İndirme daha kazandı herkese çok teşekkür ederim.

Not: Admin ve Moderatörler spam değildir, görüldüğü üzere diğer yorumun'dan 4 hafta geçtikten sonra bunu yazmaktayım. Teşekkürler. Eğer sorun oluyorsa diğer yukarıda attıklarım postları silebilirsiniz.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,002
Dinlenmede.
Forum da android uyg yapan cok var ki say desem 3 5 tane sayilir
Bizim forumun sorunuda bu zaten,
Android ile ilgili departmanlar ve burada olacak gözlemci ekibi ile eminim THT bir cok yetenegi bu çatı altına toplanacagini düşünüyorum.

Ellerine saglik dostum devam...

H4DR0N

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
318
1

TAVSİYEM OYUNUN KONUSU OYUNUN OYNANIŞI OYUNUN DURUMU OYUNUN YAPISI KULLANDIĞIN DİL GİBİ BİR ÇOK BİLGİ İLE BERABERİNDE PAYLAŞIRSAN 1 DEĞİL 20 İLGİ GÖRÜRSÜN :) Ellerine sağlık güzelmiş...

Moderatör tarafında düzenlendi:

rigby00

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
495
0
Forum da android uyg yapan cok var ki say desem 3 5 tane sayilir
Bizim forumun sorunuda bu zaten,
Android ile ilgili departmanlar ve burada olacak gözlemci ekibi ile eminim THT bir cok yetenegi bu çatı altına toplanacagini düşünüyorum.

Ellerine saglik dostum devam...

Her çalışmamda beni desteklediğin için teşekkür ederim dostum. :))

TAVSİYEM OYUNUN KONUSU OYUNUN OYNANIŞI OYUNUN DURUMU OYUNUN YAPISI KULLANDIĞIN DİL GİBİ BİR ÇOK BİLGİ İLE BERABERİNDE PAYLAŞIRSAN 1 DEĞİL 20 İLGİ GÖRÜRSÜN :) Ellerine sağlık güzelmiş...

Unity ile C# dilinde yazıldı. Beceri oyunu olduğu için bir konusu yok zaten gerekli bütün her şey google play de mevcut o yüzden yazmadım ki Gameplay videosu da var.

Not : Arkadaşlar oyun ile ilgili fikirlerinizi hala bekliyorum. Teşekkürler. :))

rigby00

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
495
0
ö.m mesajımı cevaplarsan sevinirim dostum

Cevaplandı fakat buraya da yazıyım.

Unity ile çalışmak istiyorsan C# bilgin gerekiyor. Temelde zaten C# bilgin var ise Unity kütüphanelerini öğrenip(Youtube'da ders videoları mevcut) bol bol örnekler, oyunlar yaparak kendini geliştirebilirsin. Ardından kendi oyununu yapıp Google Play üzerinden yayınlabilirsin.

Para kazanmak için ise Oyun içi satın alma veya Admob reklamlarını kullanabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.