Güneydoğu ve Yaşadıklarım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zeky26

Yeni üye
11 Haz 2009
20
0
işte ustam uzun lafın kısası bizde böyle yürekli vatansever insanlar oldukça türk'ün sırtı yere gelmez .cenab-ı allahım sana sabırlar versin bizimle paylaştıgın içinde minnet duyuyorum.

Einsamen

Katılımcı Üye
31 Ağu 2009
496
0
Bu yazının tek parça halinde yazılması, bazı yerlerde tam detaylı anlatılması daha iyi olacaktır.
mesela; Çatışma esnasında yere düştüğünüzü ve hastanede olduğunuzu yazmışsınız. O aradaki olay geçenler olan bitenleri daha açıklayıcı bir şekilde olabilirdi. Bi kaç yerde aynı böyle. Ama yinede güzel anlatılmış.Bu arada geçmiş olsun dileklerimi en içten iletiyorum size.

Not: Alıntı diyen arkadaşlarımız bu yazı alıntı değil. alıntı yazı kendini olduğu gibi belli eder tabi hepsini okumadan geçerseniz alıntı gibi anlarsınız hepsini okumanızı tavsie ederim.

Son düzenleme:

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
Bazı olaylar arasındaki zaman dilimlerinde yaşananları kasten atladım, atlamak durumundaydım...

Hikâyeler çok yakında kaldığı yerden devam edecektir...

bariis1

Üye
24 Eki 2012
105
0
Bandırma
1 sene sonra bende askere gidicem Allahın izniyle abi yazdıklarını içim sızlayarak okudum sen gerçekten müthişşin şehit olan abilerimede Allahtan rahmet diliyorum mekanları Cennet olsun

furkyy17

Yeni üye
29 Eki 2012
7
0
yazı hakikaten çok güzel.bizi çok duygulandırdın.ama diyorum ki eğer istersen bu anılarını fotoğraflar ile anlatırmısın?(gerçekçi olması açısından):RpS_unsure:

Son düzenleme:

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
yazı hakikaten çok güzel.bizi çok duygulandırdın.ama diyorum ki eğer istersen bu anılarını fotoğraflar ile anlatırmısın?(gerçekçi olması açısından):RpS_unsure:

Yazılarda zaman ve mekân kavramları genelde soyut olarak verilmiştir ki,
adı geçen kişi ver yerler belirtilmiş olmasın,
fotoğraf bu yüzden hiç uygun olmaz...

Genghis Khan askerdeyken rütbeniz neydi dahha hikayenin tamamını okumadım merak ettimde...

Yazıların tamamını da okumuş olsanız rütbeyi göremeyeceksiniz...

IKaYaBeY

Üye
28 Şub 2013
182
0
Ankara
Hikayen cok acıklı bu kadar seyler yasamıssın ...

Daha 17 Yasındayım askere gitmedim ..

Ama suan gel deseler arkama bile bakmam ...

Bizim Sehitlerimizin Kanı Vicüdü Devlete Millete Ve Vatana Helal Olsun....

0101001

Uzman üye
16 Ağu 2012
1,807
2
Daha önce görüpte okumadığım için ne kadar büyük bir hata yapmış olduğumu şimdi anladım.Sağolun asteğmenim;) Allah razı olsun. Hakkınızı helal edin.-Bazı düşüncelernizi keşke gerçek ola bilse ama göremedikleriz var bu gün göremediğimiz olaylar yarın gerçekleşince çok pişman olacaksınız gibi duruyor.-

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.