Hedef Android Telefonu İzleyin, Her Türlü İşlemi Yapın! No-IP Kullanmadan AndroRAT Kurulumu

xXTRUCKXx

Üye
29 Ocak 2015
70
0
Samsun
Kardeşim benim port açmada sıkıntı var facebook linkim şu bana mesaj atarmısın team üzerinden boş bi zamanında açarsın hatta noip alıp uygulamada kurarsın lütfen çok lazım buyur link: İletişim Adresi Vermek Yasak // Düzenleme Darkness DeviL

Moderatör tarafında düzenlendi:

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Kardeşim benim port açmada sıkıntı var facebook linkim şu bana mesaj atarmısın team üzerinden boş bi zamanında açarsın hatta noip alıp uygulamada kurarsın lütfen çok lazım buyur link: İletişim Adresi Vermek Yasak // Düzenleme Darkness DeviL

Yarın sabah müsaitim teamviewer bilgilerini özelden atarsanız 11 gibi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
8 Kas 2011
109
0
arkadaşlar yapamayanlar okey apksı içine saklamak yerine sıfırdan bir rat apksı oluştursun o zaman çalışıyor.

Agent99

Katılımcı Üye
4 Şub 2015
741
0
Remote Admin
Çalışmadı

selamun aleykum öncelikle böyle bir konu açtığın için teşekkürler anlattığınız her şeyi aynı sizin gibi yaptım bir fark vardı oda port açma oda normal apk telefonuma atdım açtım aynı wifiyle bağlanmamalıyız demişsin ö yüzden komşunun wifisiyle bağlanıp oyunu açtım oynadım biraz ) yalnız bilgisayara hiç bir şey gelmedi acaba bu işlem yalnız internet paketiylemi oluyor? Gmailinizede mesaj attım yardımınızı bekliyom.Teşekkürler:D

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
selamun aleykum öncelikle böyle bir konu açtığın için teşekkürler anlattığınız her şeyi aynı sizin gibi yaptım bir fark vardı oda port açma oda normal apk telefonuma atdım açtım aynı wifiyle bağlanmamalıyız demişsin ö yüzden komşunun wifisiyle bağlanıp oyunu açtım oynadım biraz ) yalnız bilgisayara hiç bir şey gelmedi acaba bu işlem yalnız internet paketiylemi oluyor? Gmailinizede mesaj attım yardımınızı bekliyom.Teşekkürler:D

Teamviewerdan yardımcı olayım bana mesaj atın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.