Hedef Android Telefonu İzleyin, Her Türlü İşlemi Yapın! No-IP Kullanmadan AndroRAT Kurulumu

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,764
20
510
25
Praise The Fool
Sana En İçten Düşüncelerimle Teşşekkür Ediyorum. Bilmediğimden değii tabi ama cidden cok aydınlatıcı bir konu olmuş videolarda umarım konu gibidir yapamayan kalmasın :)

gurcu87

Üye
16 Eyl 2012
173
4
Almanya
Duck dns sitesinden www.etx.ca sitesinde sitesine gecis yaparak windows-applications dosyasini indirmeye islemini yapamiyorum, elinde bu dasya warsa bizimde indirmemiz icin bir link werir misin?

rojinam

Üye
28 Ağu 2008
78
0
hocam bunu tümünü uyguladıktan sonra karşı tarafın haberi olmadan onun telefonunua sızabilir miyiz ??

IKANTUTAR

Uzman üye
23 Şub 2013
1,199
6
fransa
karşı tarafa uygulamayı attıkdan sonra sürekli acık kalması lazım uygulama :)) tabi acarsalar
acarken uygulama izin istiyor onca güzel okey varken sanmıyorum hiç mantıklı degil :))

atsmurat

Yeni üye
1 Ocak 2008
15
0
Yakında kullanım videosunda bahsedeceğim bundan. Kontrol panelinde "keep alive" seçeneğini işaretlerseniz kapatsada kapanmıyor.

ben kız arkadaşımın telefonunu cok rahat alır bişey kurarım .

direk sade apk kursam bu onu görebilirmi calıstıgını görsün ama menüde görünmesin ?

atsmurat

Yeni üye
1 Ocak 2008
15
0
kendi telefonumda denedim sorunsuz calısıyor sadece whatsapp olayına giremedim :)

Yarında Kızın telefonunda denicem :)

Teşekkürler Üstadd...

phalanxx

Yeni üye
11 Şub 2015
2
0
kardeşim yardım edermisin nasıl yapıldığını anlatabilirmisin bizim telefona erişmemiz için uygulamanın açıkmı olması lazım

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Portunuzun açık olup olmadığınızdan emin olmanın kesin yolu konuya eklendi arkadaşlar..

www2

Yeni üye
23 Şub 2008
6
0
Özel mesaj atamıyorumda sanırım hata var.

Herşeyi doğru yapıyorum, binded apk yada direk framework apk yı kurduğum halde bağlantı gelmiyor.
portlarda hatalı değil hatta Windows vps üzerinden yaptığım için port kesin açık.

skypedan ekledim yardımcı olurmusun ?

3Z1KK

Yeni üye
5 Tem 2013
47
0
26
İzmir
7ovDPv.png

Videodakileri yaparken en son AndroRAT Binder'ı açtım ve bu hatayı verdi sorun nedir?

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.