Hedef Android Telefonu İzleyin, Her Türlü İşlemi Yapın! No-IP Kullanmadan AndroRAT Kurulumu

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
7ovDPv.png

Videodakileri yaparken en son AndroRAT Binder'ı açtım ve bu hatayı verdi sorun nedir?

www.google.com/m?q=sisteme+bağlı+bir+aygıt+çalışmıyor&client=ms-opera-mini-iphone&channel=new

(Bkz: aramanın gücüne inanmak)

Blue99

Üye
28 Ocak 2009
99
0
Hocam öncelikle harika anlatmışsın eline sağlık.
müsait olduğum ilk zamanda deneyeceğim.
Bir kaç sorum olacak
Kayıtları alabilmemiz için yedireceğimiz apk'nın sürekli çalışyor olması mı lazim telefonda? Yoksa yükledikten sonra izinleri verdik mi yeterli mi?
bir de whatsapp kayıtlarınıda görebiliyor muyuz?

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Hocam öncelikle harika anlatmışsın eline sağlık.
müsait olduğum ilk zamanda deneyeceğim.
Bir kaç sorum olacak
Kayıtları alabilmemiz için yedireceğimiz apk'nın sürekli çalışyor olması mı lazim telefonda? Yoksa yükledikten sonra izinleri verdik mi yeterli mi?
bir de whatsapp kayıtlarınıda görebiliyor muyuz?

Sürekli çalışması lazım evet ama zaten bir kere yediğinde kurban menüsünde keep alive seçeneğini işaretlerseniz kapatsa bile arka planda açık kaalacaktır..

Evet, whatsappına erişirsiniz..

Blue99

Üye
28 Ocak 2009
99
0
Bir sorum daha var hedef kişi cihazını fabrika ayarlarına sıfırlarsa(yani apk dosyasi cihazdan kaldırılırsa ) sonrasındaki kayıtlara ulaşamayız sanırım?

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Bir sorum daha var hedef kişi cihazını fabrika ayarlarına sıfırlarsa(yani apk dosyasi cihazdan kaldırılırsa ) sonrasındaki kayıtlara ulaşamayız sanırım?

Kurbana yedirdikten sonra kurbanın cihazı rootluysa eğer apkyı sistem uygulaması yapabilirsiniz ki bu sayede format da atsa serverımızı silemez.

Blue99

Üye
28 Ocak 2009
99
0
Tesekkur ederim. Gece deneyecegim, keep alive secenegi hangi aşamada çıkıyor karşımıza onu söylersen şuanlık memnun olurum.
videonuda dört gözle bekliyorum :)

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Link kırık değil arkadaşlar, dosya.tc sitesi açılmıyor o yüzden siz de doğal olarak benim linkimi de açamıyorsunuz.. Biraz daha bekleyin, hem o sırada ben yedek olarak başka bir yere daha upload edeceğim, belki o sırada da dosya.tc nin sorunu düzelir kim bilir..

Edit: şimdilik bunla idare edin..

AndroRat by Laceratus

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.