Hedef Android Telefonu İzleyin, Her Türlü İşlemi Yapın! No-IP Kullanmadan AndroRAT Kurulumu

Blue99

Üye
28 Ocak 2009
99
0
denendi sorunsuz çalışıyor.
dostum çok teşekkürler çok faydalı bir paylaşım

edit: hocam bir sorum daha olacak.
hepsini yaptım sorunsuz hallettim, tek sorun bağlantı kendi kendine gidiyor bazen ?
bu sorun neden kaynaklanıyor nasıl çözebiliriz?

Son düzenleme:

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
denendi sorunsuz çalışıyor.
dostum çok teşekkürler çok faydalı bir paylaşım

edit: hocam bir sorum daha olacak.
hepsini yaptım sorunsuz hallettim, tek sorun bağlantı kendi kendine gidiyor bazen ?
bu sorun neden kaynaklanıyor nasıl çözebiliriz?

Ağ bağlantısından kaynaklanıyor olabilir..
Teşekkürler..

sunayca

Yeni üye
3 Kas 2009
36
0
usta benim dyndns.org dan zaten host um vardı.portu da actım.apk yı yaptım telefona kurdum.fakat calıstırma tusu basmıyor.sadece kaydet diyor.burayı nasıl astınız acaba.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
kendi cihazımda denedim, dediğim gibi bağlantı koptuğu zaman cihazdan tekrar apkyı açtığımda geliyor bağlantı.
sorum şöyle; bu apkyı cihazda nasıl sürekli çalışır şekilde tutabilirim ?

Panelde "keep alive" seçeneğini görürseniz işaretleyin.
Göremezseniz, yakında kullanım videosunda göstereceğim.

xXTRUCKXx

Üye
29 Ocak 2015
70
0
Samsun
Ben sorunumu buldum modem portu açılmıyo paylaştığın sitede denedim closed verdi firewall dan olabilirmi aslında onuda kapattım yada kapattım sandım ama windowsunkinidemi kaldırayım sadece modem yetermi

yakup4

Yeni üye
3 Ağu 2008
4
0
dosya yolu

java.io.FileNotFoundException: C:\Users\yakup\Desktop\AndroRat\com.appsonfire.okey\dist\com.appsonfire.okey.apk (Sistem belirtilen yolu bulamıyor)

bu dosya yolu bulunamadı diyor hocam apk çalıştı ama bağlantı gelmedi

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
java.io.FileNotFoundException: C:\Users\yakup\Desktop\AndroRat\com.appsonfire.okey\dist\com.appsonfire.okey.apk (Sistem belirtilen yolu bulamıyor)

bu dosya yolu bulunamadı diyor hocam apk çalıştı ama bağlantı gelmedi

Binderda 3. Sekmeden ayrı bir apk oluşturup onu atınız.

Agent99

Katılımcı Üye
4 Şub 2015
741
0
Remote Admin
Arkadaşlar hemen deneyin derim çünki bende çalıştı çok net anlatım yapmış arkadaş yalnız bir sıkıntı var oda Kullanım videosunun olmaması.Oda olsa süper olur :RpS_thumbup:

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.