Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

zubu

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
293
1
Bende oto takip ve beğenen bot var. Şimdi bu bot otomatik 24 saat çalışıyor. Bunu kesintisiz 9 saat uyutsam mı ban yemem yoksa farklı zamanlarda 3 kez 3 er saat kapatsam mı?

Örnek :

Pazartesi 12.00-21.00 arası kapalı

Diğer Örnek:

Pazartesi 00.00-03.00 ve 09.00-12.00 ve 18.00-21.00 arası kapalı

Hangisi?

Ve unlike için bir yazılım var mı? Otomatik

powertrtr

Üye
12 Eki 2013
214
0
Instagram Hesabım Kapatıldı

Merhaba
Instagram hesabım geçen hafta kapatıldı
Hesabıma girmek istediğimde şu çıkıyor
Ekran-Alintisi.jpg

Ve "bize bildirin" tuşuna bastığım zaman bana şu sayfa çıkıyor
sddsd.jpg

Bu formu doldurduğumda bana instagram yanıt vermiyor
Sizce ne yapmalıyım?
Hesapta büyük emek vardı yaklaşık 10 aydır açık olan bir hesaptı böyle boşu boşuna gg olmasını istemem açıkçası lütfen yardım edebilecekler belirtsin

Son düzenleme:

C R P

Katılımcı Üye
20 May 2018
507
2
İnstagram bildirim sorunu

İnstagramda bildirimler geç geliyor , bu yüzden takip ettiğim bir kişi paylaşım yaptığında bildirim alabileceğim bir uygulama varmı ?

Pewajez

Katılımcı Üye
20 May 2018
415
1
Instagram
İnstagram Hesap Kasma Programı hk.

Merhaba hocalarım benim çok beğendiğim bir program var o program gibi bir program nasıl kolayca yapabilirim (kodlama bilmiyorum) veya elinde böyle bir program olan varsa bana verebilirmi?
Program:​
"https://www.otopostpaylas.com/instagram''​
NOT: followers asistans,instapy,followers chief gibi programlar söylemezseniz sevinirim.​

Son düzenleme:

Oktay99749

Katılımcı Üye
28 Şub 2013
459
0
Staj.
Fake İnstagram Script Yazma Hk

Öncelikle Merhaba THT,

Forumlarda bir sürü fake instagram scripti geziyor ve genelde içeriği şu beğeni hilesi. Bu beğeni hilesini yapan kesimin dışında ki kesime ulaşmak için aklıma gelen diğer bir içerik Seni kimler engellemiş, Profiline Bakanlar ,Ghost takipçi vs böyle bir site üzerinden yaparsak çok daha insana hitap edeceğini, kod yazabilen bir arkadaşımız bunu düşünüp yazar üstünde emek harcarsa iyi olabileceğini düşünüyorum.

Son düzenleme:

twice72

Yeni üye
3 Haz 2017
49
0
İnstagram Profil Resmi Değiştirme Saati Öğrenme

instagram profil resmimi saat 8 civarı değiştirdim bunu nasıl kanıtlayabilirim ?​

Artemisa

Üye
23 Tem 2018
199
0
Kadıköy
İnstagram İki Adımlı Doğrulama hk.

Merhaba herkese instagram hesabımda 2Faktörlü doğrulama var giriş yapınca kayıtlı olan (Eski) Cep numarama kod gidiyor bunu nasıl kaldırabilirim o numaraya ulaşma şansım yok maalesef.

Mr Knight

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
326
2
R U S Y A
Kodlama bilmiyorsan tabiki de kodlama yapamassın followers asistans,instapy,followers chief gibi programlar söylemeyin demişsin fakat piyasadaki etkili programlar bunlar

mrschwartz

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
676
5
TÜRK
Instagram panel ve user Hk.

Merhaba THT üyeleri birkaç zamandır panel vs arıyorum fakat kullandığım paneller hep sıkıntılı çıkıyor ve patlıyor sizlerinde kullandığın sağlam düzgün ve stabil çalışan paneller varmı ? user sıkıntım da var gerekirse satın alacağım sonuçta bir işe başlayacağım havadan gelmez hiçbirşey o yüzden satın alma gibi bir durumum söz konusu fakat en azından panel konusunun uygun bir şekilde halletmek istiyorum.

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Destek talebi açarak sorununuzu beyan edebilirsiniz. Gerekli bilgileri verdikten sonra hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Depdip

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,578
0
NewYork
Tamam zaten kodlama öğreneceğim peki bu programdan yapmak için hangi dil öğrenmeliyim?

Sorun öğrenmek değil hiçbir bilgin yokken java yada c++ ile başlarsan 1 hafta sonra zorluktan ötürü bırakırsın anında yapıp anında sonuç alabileceğin diller mesela html css ile başla sonra çıtayı yükselt javascript php sonra java c++ geç aksi takdirde eline bir sonuç geçmediği için kısa sürede kod yazmak sana çok boş gelecek.

stilin

Yeni üye
13 Eki 2015
37
0
İnstagram sınırsız hesap açma ?

Herkese Selamın Aleyküm ,
Benim ricam instagram sınırsız hesap açma kodu eskiden vardı ama artık olmuyor o kod lütfen yardımınızı bekliyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.