INSTAGRAM | Panel Hataları Giderildi // Artık Güncel!

vNolvq

Üye
13 Şub 2019
60
2
Space
INSTAGRAM | Panel Yeni Güncelleme )

Selamun Aleyküm konuyu uzatmadan yazayım sıkılmayın :D
Kardeşlerim size çok güzel haberim var hesap açıcı bot düzenlendi ve hafta sonu paylaşacağım sorun çıkmazsa :D
ÖRNEK (KAPANABİLİR BUNUN DA ÇÖZÜMÜNE BAKMAYA ÇALIŞIYORUZ ÖNERİSİ OLAN YAZSIN)
Kod:
[LIST=1[LIST=1]
[*]aysedurak710:goodlike46
[*]ademtasci989:goodlike46
[*]ozsusepetci011:goodlike46
[*]aysepoyrazoglu256:goodlike46
[*]vedatcagiran426:goodlike46
[*]nalankumcuoglu268:goodlike46
[*]ecevelioglu564:goodlike46
[/LIST]
KHatırlarsanız bir konum vardı AZ Sorunlu panel diye hatırlamayanlar ve bilmeyenler için LİNK

PANEL GÜNCELLENDİ VE PAYLAŞILDI GÜLE GÜLE KULLANIN ADIMLARI TAKİP ET
DEMO
KURULUM
  1. İlk başta config.php ve config.local kısımlarını kendi veri tabanı bilgilerinizi girin
  2. sonra aşşağıdaki işlemi yapın
İŞLEMLER
Rgg31a.png

NOT AYNI İŞLEMLERİ SİZ DE YAPIN CONFİG DE VE CONFİG LOCAL DE
P77M07.png

VE SON AŞAMA SİTEMİZE SQL DE UPLOAD ETTİKDEN SONRA SİTE DOSYALARINI FTP İLE YADA BAŞKA ŞEKİLDE ATIN BUNLARI YAPARSINIZ ZATEN
KANITLI RESİM

Aşağıdakini yapma sebebimiz takipçi aktarımında sorun olmaması için hani panelden takipçi atıyoruz ya işte orada sorun yaşamamak için 1. resimdeki işlemi yapıyoruz

• 000y79.png

qAAEmW.png

vaaZmR.png

1ppNYp.png

gPPXnR.png

DOO3l6.png

annXY7.png

ÜYELER = LİNK
    PANEL = LİNK
    VirusTotal= LİNK
    Admin bölümünde hata alanlar için .htacces bunu zipden çıkarın sunucunuza atın hata gider
    .Htacces.zip=LİNK
    PANEL KURMADA DENEYİMSİZLER İÇİN BUNLARA BAKIN
    LİNKLER 'GonzaLes' den alıntı
    KARDEŞLERİM ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIM ETMEYE ÇALIŞTIM İSTERSENİZ BİR DE ŞU KONUMA BAKIN LİNK EKSİĞİM VARSA KUSURUMA BAKMAYIN)

Moderatör tarafında düzenlendi:

YILDIZLITURK

Uzman üye
10 Ara 2017
1,104
0
Ağrı-Iğdır.
Kardeşim ben panel kurmak istiyorum bunun için önerdiğin program vs. şeyler var mı konun bayağı açıcı olmuş ellerıne saglık. Banada bi yardımcı olur musunuz Panel kurmak istiyorum. Birde hesap düşüyormu güzel hesaplar

SherlockHolmes221

Katılımcı Üye
20 May 2018
265
1
Ellerinize sağlık gerçekten bayağı emek verilmiş konu bende çok arıyordum bugün bu konuyu. Şans eseri karşıma çıktı. Ellerinize sağlık bir de bot hesap açmak icin önerebileceginiz program var mı?

vNolvq

Üye
13 Şub 2019
60
2
Space
eline sağlık güzel anlatmışsın beklemedeyim

Konu düzenlendi kardeşim :)

Ellerinize sağlık gerçekten bayağı emek verilmiş konu bende çok arıyordum bugün bu konuyu. Şans eseri karşıma çıktı. Ellerinize sağlık bir de bot hesap açmak icin önerebileceginiz program var mı?
Bende arıyorum ama bulunca ilk buraya atarım zaten üyeleri aldığım arkadaşı yazdım oraya bir de ona sor

Kardeşim ben panel kurmak istiyorum bunun için önerdiğin program vs. şeyler var mı konun bayağı açıcı olmuş ellerıne saglık. Banada bi yardımcı olur musunuz Panel kurmak istiyorum. Birde hesap düşüyormu güzel hesaplar
Listeliyorum tek tek bak sonra buraya gel
Bunlara bak sonra benim yukarıda ilk konuma bak buraya gel oda da bak buraya gel yaparsın

vNolvq

Üye
13 Şub 2019
60
2
Space
Beyler panel sorunsuz çalışıyor hata alanlar öm atsın yanlış yaptıkları yerler vardır kesinlikle

vNolvq

Üye
13 Şub 2019
60
2
Space

Rmznyldz7

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
553
1
Merhaba dostum https://takipcix.online/admin erişemiyorum nasıl düzeltebilirim özelden istersen bilgileri veriyim

Veritabanı bağlantısı nda hata var

Cpanelden MySQL Veritabanları na gir
Veritabanına Kullanıcı Ekle bölümünde eklemek tuşuna bas yorungeleri takip et

Selamun Aleyküm konuyu uzatmadan yazayım sıkılmayın :D

Hatırlarsanız bir konum vardı AZ Sorunlu panel diye hatırlamayanlar ve bilmeyenler için LİNK

PANEL GÜNCELLENDİ VE PAYLAŞILDI GÜLE GÜLE KULLANIN ADIMLARI TAKİP ET
KURULUM
  1. İlk başta config.php ve config.local kısımlarını kendi veri tabanı bilgilerinizi girin
  2. sonra aşşağıdaki işlemi yapın
İŞLEMLER
Rgg31a.png

NOT AYNI İŞLEMLERİ SİZ DE YAPIN CONFİG DE VE CONFİG LOCAL DE
P77M07.png

VE SON AŞAMA SİTEMİZE SQL DE UPLOAD ETTİKDEN SONRA SİTE DOSYALARINI FTP İLE YADA BAŞKA ŞEKİLDE ATIN BUNLARI YAPARSINIZ ZATEN
KANITLI RESİM

Aşağıdakini yapma sebebimiz takipçi aktarımında sorun olmaması için hani panelden takipçi atıyoruz ya işte orada sorun yaşamamak için 1. resimdeki işlemi yapıyoruz

• 000y79.png

qAAEmW.png

vaaZmR.png

1ppNYp.png

gPPXnR.png

DOO3l6.png

annXY7.png

ÜYELER = LİNK
    PANEL = LİNK
    VirusTotal= LİNK
    PANEL KURMADA DENEYİMSİZLER İÇİN BUNLARA BAKIN
    KARDEŞLERİM ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIM ETMEYE ÇALIŞTIM İSTERSENİZ BİR DE ŞU KONUMA BAKIN LİNK EKSİĞİM VARSA KUSURUMA BAKMAYIN)

vNolvq

Üye
13 Şub 2019
60
2
Space
Script için eline sağlık . Çok iyi konu olmuş . Admin hatası alanlar scripte .httcases dosyası eksik eklemeyi unutmussun galiba https://dosya.co/f7n0bhengvqx/.htaccess.html bu dosyayı ana dizin e atın sorun çözülecek

Bro yarım saatdir silip silip sunucuya tekrar atıyorum bende nenden hata vermiyor diye bakıyordum benim .httacces dosyası önceden varmış zipe koymayı unutmuşum kusura bakmayın ya stabil olması için parça parça ekliyodum onu atmayı unutmuşum şuan ekliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.