INSTAGRAM | Panel Hataları Giderildi // Artık Güncel!

SherlockHolmes221

Katılımcı Üye
20 May 2018
265
1
localhostta admin panelden user: pass login başarısız diyor lütfen yardım edin. .iwp de yükledim fakat userid yi 0 yapmama rağmen user:pass ekleyeince kalakalıyor eklemiyor yardım

Son düzenleme:

vNolvq

Üye
13 Şub 2019
60
2
Space
Hata alanlar

Arkadaşlar site sorunusuz çalışmaktadır defalarca denedim konuyu en baştan okuyun dikkatli yapın yanlış yaptığınız yerler vardır ayrıca ücretsiz hosting de pek düzgün çalışmaz konuyu dikkatli inceleyin defalarca güncelleme geldi

mehmetemir

Üye
22 May 2019
88
0
Root
Hocam User, Yüklüyorum Fakat Göndermiyor
Kullanıcı Kalmadı Diyor
Admin Panelinden Yapıncada 503 Hatası Veriyor

bucyx

Üye
6 Ağu 2019
89
0
Sanırım bu işlerden anlıyorsun.
bu api ile giriş yapınca hesap doğrulamaya düşüyor yapacağım şey gönderileri arşivlemek 575 tane gönderi var ben bunları nasıl temizlerim yahu

T3R971S

Üye
22 May 2016
157
0
sistemi kurdum ama user eklenemiyor giriş yapılmadı diyor önerin var mı dostum eline sağlık

paneli sorunsuz bir şekilde kurdum üyele eklemeyide öğrendim sağolsun yardımcı oldu yapamayan arkadaşlar hosting firmalarını değiştirsinler free hostingden kaçınsınlar yazılım sorunsuz çalışıyor tekrardan eline sağlık usta

Moderatör tarafında düzenlendi:

vNolvq

Üye
13 Şub 2019
60
2
Space
paneli sorunsuz bir şekilde kurdum üyele eklemeyide öğrendim sağolsun yardımcı oldu yapamayan arkadaşlar hosting firmalarını değiştirsinler free hostingden kaçınsınlar yazılım sorunsuz çalışıyor tekrardan eline sağlık usta

Rica ederim dostum panel çalışmıyor diyen olmaz artık yapamadım diyen olur :D

Topraknns

Yeni üye
20 Ağu 2019
3
0
Sorun site açılmıyor

Herşey kuruyorum atıyorum siteye ulaşılamıyor sorunu alıyorum kendi databeseyi falan yaptım fakat hala açılmıyor kurabilen öm bilgileri veririz

EndL0ss

Yeni üye
30 Eyl 2017
10
0
her şeyi yaptım giriş yapınca veya bloga falan basınca sayfa bulunamıyor yazıyor yapamadım yardımcı olurmusun

YILDIZLITURK

Uzman üye
10 Ara 2017
1,104
0
Ağrı-Iğdır.
kardeşim ben php ben o yazılara nasıl ulaşabilirim .php dosyası beyaz bende video çeksen dahada dikkat çekebilir genede güzel anlatım olmuş anlamıyorum bir şey yada anlıcagım onerdiğin videolar var mıdır tşk ederm

NicklessTR

Yeni üye
19 Tem 2019
8
0
Kardeşim nasıl yapılacağını detaylı anlatabilirmsin özelden fazla bilgim yokta
Sana zahmet

Topraknns

Yeni üye
20 Ağu 2019
3
0
En üstteki i de 0 yaptım böyle. Diyor 2 aktif kullanıcı var panelde yardım edersen

Kullanıcı Yok!
Bilmemne kodlu kullanıcı instagram üzerinde bulunamadı! Hatalı girmediğinizden emin olun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.