INSTAGRAM | Panel Hataları Giderildi // Artık Güncel!

Beratbey

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
327
0
İzmir
denendi sorunsuz tüm işlevler çalışıyor. Tek sıkıntı giriş yaparken hesabın sürekli onaya düşmesi onu da telefon onayı ile çözebilirsiniz teşekkürler.

Topraknns

Yeni üye
20 Ağu 2019
3
0
merhaba kolaygelsin şu sitede durmadan telefon onayı vs. İstiyor onu geçtim takipçi atmaya ismimi yazıyorum bulunamadı diyor admin panelde, 3 adet user ekledim normal giriş yaparak 1 olanı 0 yaptım useri panelden user pas olarak eklediğimde bulunamadı diyor ama normal giriş yerinden giriyor normal yerden girince ismimi yazıyğorum takipçi atmaya bu sefer sayfa bulunamadı diyor :)

vNolvq

Üye
13 Şub 2019
60
2
Space
merhaba kolaygelsin şu sitede durmadan telefon onayı vs. İstiyor onu geçtim takipçi atmaya ismimi yazıyorum bulunamadı diyor admin panelde, 3 adet user ekledim normal giriş yaparak 1 olanı 0 yaptım useri panelden user pas olarak eklediğimde bulunamadı diyor ama normal giriş yerinden giriyor normal yerden girince ismimi yazıyğorum takipçi atmaya bu sefer sayfa bulunamadı diyor :)

Kardeşim sistem proxy sistem eğer proxyin yoksa onaya düşer sayfa bulunamadı hatasına gelince yanlış yaptığın bir yer vardır o kadar yapan var hepsinde sistem sorunsuzken senin sistemde sorun varsa hata sendedir dikkatli bak :)

11 Ağu 2018
214
0
trabzon
Relogin cronu çalışınca şu hatayı veriyor sorun nedir
Hata Oluştu!
Üzgünüz, bir hata oluştu. Bu anlık bir hata olabilir, bu nedenle işleminiz yarıda kaldıysa tekrar deneyebilirsiniz. Eğer hata devam ederse, tarayıcınızı kapatıp, yeniden açarak tekrar denemenizi öneririz. Buda bir çözüm sağlamazsa teknik detayları incelemeleri için yazılım ekibizle iletişime geçebilirsiniz.
Detayları Görüntüle
Call to undefined method BulkReaction::relogin() (0)
#0 [internal function]: App\Controllers\CronController->ControlReLoginUsersAction()
#1 /home/freetaki/public_html/src/Wow/Core/Controller.php(81): call_user_func_array(Array, Array)
#2 /home/freetaki/public_html/src/Wow/Core/Dispatcher.php(260): Wow\Core\Controller->init('ControlReLoginU...', Array)
#3 /home/freetaki/public_html/src/Wow/Engine.php(380): Wow\Core\Dispatcher::dispatchRoute(Object(Wow\Net\Route), Object(Wow\Net\Request))
#4 /home/freetaki/public_html/src/Wow/Core/Dispatcher.php(194): Wow\Engine->_start()
#5 /home/freetaki/public_html/src/Wow/Core/Dispatcher.php(147): Wow\Core\Dispatcher::invokeMethod(Array, Array)
#6 /home/freetaki/public_html/src/Wow/Core/Dispatcher.php(47): Wow\Core\Dispatcher::execute(Array, Array)
#7 /home/freetaki/public_html/src/Wow/Engine.php(82): Wow\Core\Dispatcher->run('start', Array)
#8 /home/freetaki/public_html/src/Wow/Core/Dispatcher.php(194): Wow\Engine->__call('start', Array)
#9 /home/freetaki/public_html/src/Wow/Wow.php(41): Wow\Core\Dispatcher::invokeMethod(Array, Array)
#10 /home/freetaki/public_html/bys_sosyal.php(3792): Wow::__callStatic('start', Array)
#11 /home/freetaki/public_html/index.php(12): require_once('/home/freetaki/...')
#12 {main}

droppod

Üye
5 Eki 2013
188
0
C:/home
Merhaba teşekkür ederim öncelikle. Admin panelinden kullanıcı ekledigim zaman login başarısız uyarısı vermekte yanında ama hesaplar sorunsuz bağlantı mevcut sebebi nedir? Proxy kapattım yine denedim olmadı

Kasmar

Üye
5 Mar 2016
211
1
Baku
dediklerinizin hepsini yaptik hocam bu scripti zaten kurmusdum bir sorunu yokdu bi tek bayide sorun var. oda smm apiden islem gecince mesela video izlenme gonderiyorum 15 tane 14 tanesi geliyor yada 100 gonderiyorum smmden 99 geliyor tamamlanmiyor ve smmde yari kismi gonderildi hatasi veriyor bu sorunu cozerseniz guzel olur.

vNolvq

Üye
13 Şub 2019
60
2
Space
dediklerinizin hepsini yaptik hocam bu scripti zaten kurmusdum bir sorunu yokdu bi tek bayide sorun var. oda smm apiden islem gecince mesela video izlenme gonderiyorum 15 tane 14 tanesi geliyor yada 100 gonderiyorum smmden 99 geliyor tamamlanmiyor ve smmde yari kismi gonderildi hatasi veriyor bu sorunu cozerseniz guzel olur.

socialo kısmını düzenledinizmi databasenizi falan yazdınız mı ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.