İnstagram User Açıcı Script 2018 //Wixca Edit

MeliHardS

Uzman üye
24 Mar 2018
1,611
1
C:/Users/M.H
Run.php açınca
Array
(
[0] =>

[1] =>

[2] =>

[3] =>

[4] =>

)
Diye bir ekran çıkıyor. User de açmıyor yardımcı olurmusun herşeyi kurdum db bağladım vs. kurulumu yaptım.
//aynı sorun bi arkadaşta da varmış çözümü söylersen beni etiketlermisin?

Son düzenleme:

xerz

Yeni üye
17 Mar 2018
45
0
Run.php açınca
Array
(
[0] =>

[1] =>

[2] =>

[3] =>

[4] =>

)
Diye bir ekran çıkıyor. User de açmıyor yardımcı olurmusun herşeyi kurdum db bağladım vs. kurulumu yaptım.

aynı sorun bende de var

kadaj7794

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
450
0
Run.php açınca
Array
(
[0] =>

[1] =>

[2] =>

[3] =>

[4] =>

)

Aynı sorundan muzdaribim

Laddy

Üye
16 Eyl 2018
102
0
Hatayı şuanda bende alıyorum sebebini bilmiyorum keyde sorun çıktı sanırsam birkaç ayar yapıp deniycem olmadı yeni key alıcak herkez

Arkadaşlar instagram kayıt url profil foto degistirme urlsini vs degistirmis onlari ayarliycaz keyde bir sorun yokmuş

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mrvix

Üye
11 Ağu 2018
139
0
Öncelikle elinize sağlık hocam, userler açılırken otomatik bir veya birkaç hesabi takip ettirme yapılabiliyor mu ? Laddy

Instabot.php dosyasında takip edilecek listesi varmış, oraya id mi yazıcaz yoksa kullanıcı adimi

Acılan bot hesaplara takip ettirme fonksiyonu falan kapatılmış durumda php de bi sebebi var mi hocam

Son düzenleme:

texir

Katılımcı Üye
3 May 2012
444
1
kopenhag
Array
(
[0] =>

Not Found

The requested URL /open_bot.php was not found on this server.

[1] =>

Not Found

[2] =>

Not Found

[3] =>

Not Found

[4] =>

Not Found

bu hatayı alıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.