İnstagram User Açıcı Script 2018 //Wixca Edit

Mrvix

Üye
11 Ağu 2018
139
0
Öncelikle elinize sağlık hocam, userler açılırken otomatik bir veya birkaç hesabi takip ettirme yapılabiliyor mu ? Laddy

Instabot.php dosyasında takip edilecek listesi varmış, oraya id mi yazıcaz yoksa kullanıcı adimi

Acılan bot hesaplara takip ettirme fonksiyonu falan kapatılmış durumda php de bi sebebi var mi hocam

Bi bilgi vericek misiniz? Bir de oto beğeni dediğimiz fotoğrafa beğeni nasıl yapılıyor ayarı

18 May 2018
84
1
Merhabalar piyasada ücretli olarak satışı yapılan scripti ücretsiz olarak sunuyorum.
2017 yılında user creator denilen bu script ile milyonlarca hesap açılmıştır.
2018 edit"i farklı cihazlardan açılmış olarak açılmasını sağlar oto resim ve biyografi aktif edilmiştir.

Sistem çalışmaz ise Instagram Api güncellemelerini takip eden birinin ellerine emanet ediniz. Üstesinden gelicektir.
*2018 Notu::::: Graph.instagram.com devre dışı bırakıldığı için sistem pasif durumdadır.
*/Ekim ayı notu : developer instagram tekrar aktif edildiği için yeni keylerle sorunsuz kullanabilirsiniz.
*///// Sistem Geliştirilmesi Adına Wixca Tarafından Ücretsiz Olarak Paylaşılmıştır.

Detay:/ SAĞLAM BİR HOSTING KULLANMALISINIZ ÇOK FAZLA CPU YER
Userleri istediğiniz formatta kaydedebilirsiniz fakat en ideali json formatında kaydedilmesidir.
OTO TAKIP VE BEGENI EKLENDI​
*/Kurulum\*
Config ayarlarını yapınız. config.php
Olustur.php dosyasinin 84. satırını kendinize göre ayarlayın.
Open_bot.php Dosyasını kendinize göre editleyin.
Run.php Dosyasını kendinize göre editleyin.
Sql Dosyasını veritabanına aktarın.
Herşey tamamsa siteniz.com/run.php"ye gelin hesaplarınızı olusturun.

**** Ekstra Detay file not found hatası için open_bot.php dosyasindaki 44.satirdaki domainleri kendinize göre düzenleyin. Hata hala devam ediyorsa yine openbot dosyasinin 36.satirdaki süresini arttırın 20-30 idealdir.
Görsel
RpWcBL.png

$/ Orjinal yani artık çalışmayan script konusu
https://www.turkhackteam.org/scripts-templates/1560451-instagram-bot-user-acici-script-dev-konu.html

hocam kusura bakma ben konuyu tam kavrayamadım şimdi zaten pek site felan anlamam bunun bi vidosu varmı kartım olmadığı için sitede açamıom free sitelerle yapılabilirmi ?

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
1
hocam kusura bakma ben konuyu tam kavrayamadım şimdi zaten pek site felan anlamam bunun bi vidosu varmı kartım olmadığı için sitede açamıom free sitelerle yapılabilirmi ?
Ulan her şeyin bedava, editlemeyide bilmiyorsunuz ama oda olsun, şu özellşik var mı, suyundan da koy.
Ne güzelmiş. Öyle olmaz yaz insta hesabını 1m takipçiyi biz üste para vererek yollayalım sana.

Laddy

Üye
16 Eyl 2018
102
0
Arkadaşlar bugün yaklasik 3-4 saat boyunca herşeyi denedim linkleri değiştirdim yeni api keyleriyle bile denedim fakat sonuç hala aynı çıktı sebebini bilmiyorum.
Görselde eklediğim sitede sorunsuz olarak çalisiyordu, olduğu gibi dosyaları zipleyip tekrar denedim fakat sonuç yine olumsuz sonuç şu ki gerek güncellemelerden kaynaklı olarak gerek instagramın developer güncellemesini canı sıkıldıksıra açıp kapamasından dolayısıyla script şuanda çalışmıyor.
Dediğim gibi uğraştım hemen hemen herşey birbirine bağlı tıpkı lego gibi uzatmaya gerek yok çalışmıyor..
konu yetkili biri tarafından kaldirilabilir veya silinebilir.

Son düzenleme:

DarkVenom2

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
516
0
İstanbul
Arkadaşlar bugün yaklasik 3-4 saat boyunca herşeyi denedim linkleri değiştirdim yeni api keyleriyle bile denedim fakat sonuç hala aynı çıktı sebebini bilmiyorum.
Görselde eklediğim sitede sorunsuz olarak çalisiyordu, olduğu gibi dosyaları zipleyip tekrar denedim fakat sonuç yine olumsuz sonuç şu ki gerek güncellemelerden kaynaklı olarak gerek instagramın developer güncellemesini canı sıkıldıksıra açıp kapamasından dolayısıyla script şuanda çalışmıyor.
Dediğim gibi uğraştım hemen hemen herşey birbirine bağlı tıpkı lego gibi uzatmaya gerek yok çalışmıyor..
konu yetkili biri tarafından kaldirilabilir veya silinebilir.

he böyle çalsmyor de yeter konuyu artık gg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.