İnstagram User Açıcı Script 2018 //Wixca Edit

cliptons

Yeni üye
26 Ocak 2012
3
0
kurulumu gerçekleştiren arkadaşlar, fikirlerini bizimle paylaşabilir mi?

yorumları şimdi okudum sanırım bir sıkıntı varmış güncel hali için takipteyim iyi çalışmalar reis.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mechanics

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
413
0
Moon
üstad niye ise genelde böyle oluyor arkadaşın günahını almayalım genede ama devamı gelmiyor bu tarz konuların

Laddy

Üye
16 Eyl 2018
102
0
Guncell halini bekliyoruz.. sorunlu
Bu hafta içi güncellemeye çalisicam graph.instagram.com adresi herşeyi batırdı
nezaman guncellenecek ???
Bu hafta içi yapmaya çalisicam dostum
sınırsız mı user açıyor yoksa sınır var mı?
Günlük 700 civarı
Ne zaman bakicaksin olmuyor su hata veriyor simdi kurdum
Bu hafta ici
Laddy sorun nezaman düzenlenecek herkez beklyor be

üstad niye ise genelde böyle oluyor arkadaşın günahını almayalım genede ama devamı gelmiyor bu tarz konuların

*/ Arkadaşlar işlerim olduğundan dolayı bu hafta içi düzeltmeye çalisicağım yok ben bekleyemem diyen arkadaşlar güncel user fonksiyonlarına sahip instaweb7.0 güncellemesiyle gelen app/controllers/arge dosyasından temel fonksiyonlara uygun olarak düzenleyebilirler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.