İnternet Cafe Hack // Süre Uzatma // HandyCafe

succes54

Yeni üye
28 Şub 2013
34
0
akınsoft var çevremde Süreyle herhangi bir oynamada ana pc ye uyarı gidebilir mi Riske atmıyalım canımızı :)

zorbey035

Katılımcı Üye
1 Mar 2012
565
1
İzmir
Arkadaşlar birinci sürümde 5 tane virüs buldu ikinci sürümde sadece grafikleri değiştirdim virüs sayısı 0'a indi acaba nedendir.?

Sizsiz1

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,025
0
Win32
biraz kafa yorulunca bulunacak şeyler bende yaptım senden özenerek :) gerçekten güzel olmuş tşk

11 Mar 2013
121
0
Samsun
bir video çeksen daha yararlı olur mantığınıda anlatsan yani neye göre süreyi uzatıyor ?
Ellerine sağlık /

Neye dayanarak derken pek anlamadım :RpS_blink:

Yani ana makinedeki Handy Cafe programına mı girip değiştiriyor ?

Saatimi değiştiriyor ?

Yoksa ana makineyle olan bağlanıyı belirlenen dakika boyunca kesip daha sonra zaman dolduğunda tekrar makineye mi bağlanıyor ?

Yani sonuç olarak çalışma mekanizması ne ?:RpS_blink:

zorbey035

Katılımcı Üye
1 Mar 2012
565
1
İzmir
Yani ana makinedeki Handy Cafe programına mı girip değiştiriyor ?

Saatimi değiştiriyor ?

Yoksa ana makineyle olan bağlanıyı belirlenen dakika boyunca kesip daha sonra zaman dolduğunda tekrar makineye mi bağlanıyor ?

Yani sonuç olarak çalışma mekanizması ne ?:RpS_blink:

Kalan Süredeki Adress'i değiştiriyor bukadar. Ana makineyle alakası olduğunu pek sanmıyorum..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.