İnternet Cafe Hack // Süre Uzatma // HandyCafe

WhisPer*

Uzman üye
20 Nis 2013
1,881
1
Balıkesir
ellerine sağlık güzel olmuş :)

aslında mantık basit. write integer mantıgı. cheat engine adressleri üzerinden yapılıyor.

internetcafeciabi

Yeni üye
29 Tem 2013
1
0
s.a ben de internet cafeciyim şimdi sizin bu yaptığınız insanların ekmeğiyle oynamak değilde nedir. misyonunuz bu mudur? internet cafede yarım saat daha fazla oturmak mıdır? 2 gün önce 15 yaşında ****** yakaladım bunu yaparken 15 yaşında çocuk diyorum. internet cafeci salak mı da açtığı süreyi bilmeyecek yoksa bunu yapan mı salak. elinizi vicdanınıza koyun bir düşünün...ben bu ****** polise şikayet etsem değer mi o ******n yarım saat daha fazla oynayacam diye düştüğü duruma ? ya da başka biri şikayet etse? Adminlere sesleniyorum lütfen böyle şeylere alet olmayın.Ben esnafım paramı kazanmaya çalışıyorum saygı gösterin biraz!

zorbey035

Katılımcı Üye
1 Mar 2012
565
1
İzmir
s.a ben de internet cafeciyim şimdi sizin bu yaptığınız insanların ekmeğiyle oynamak değilde nedir. misyonunuz bu mudur? internet cafede yarım saat daha fazla oturmak mıdır? 2 gün önce 15 yaşında ****** yakaladım bunu yaparken 15 yaşında çocuk diyorum. internet cafeci salak mı da açtığı süreyi bilmeyecek yoksa bunu yapan mı salak. elinizi vicdanınıza koyun bir düşünün...ben bu ****** polise şikayet etsem değer mi o ******n yarım saat daha fazla oynayacam diye düştüğü duruma ? ya da başka biri şikayet etse? Adminlere sesleniyorum lütfen böyle şeylere alet olmayın.Ben esnafım paramı kazanmaya çalışıyorum saygı gösterin biraz!

Süre uzatmak isteyen adam her türlü uzatır. T-Search'la uzatır Cheat Engineyle uzatır. Benim yaptığım sadece bunu programa dönüştürmek oldu.

filozof86

Yeni üye
26 Mar 2008
2
0
Süre uzatmak isteyen adam her türlü uzatır. T-Search'la uzatır Cheat Engineyle uzatır. Benim yaptığım sadece bunu programa dönüştürmek oldu.

Sen bizim gibilere denk gel de bakalım biz seni nasıl 2.80 uzatıyoruz.Doğduğuna pişman olursun.Çocuk mocuk dinlemem ağzını burnunu kırar öyle gönderirim evine.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.