İnternet Cafe Hack // Süre Uzatma // HandyCafe

WhisPer*

Uzman üye
20 Nis 2013
1,881
1
Balıkesir
Veteran1940 dostum boş konuşuyorsun.
Adam yapıyor.
Akınsoft'da yapmakta çok basit , mantığı anlattı.
Bence flood yapmak için yada konuşmuş olmak için konuşma.

Akın Soft'da DAha Değişik Bir sistem var galiba. sürekli ana pc ile güncelleniyor. yani sen adresi değiştirsen bile ana makinadan gelen default değer adresi normal hale getırır.

azap38

Yeni üye
13 Eyl 2008
1
0
Bu sitenin Hack sitesi olduğunu sanıyordum HIRSIZLIKTAMI öğretiyorsunuz insanlara bu emek hırsızlığıdır evine ekmek ***ürmek için dükkanında bekleyen internetçini ha kasasından para çalmışsınız ha bunu yamışsınız Allahtan korkun be internetin saatı kaç kuruşki zaten buna başvutuyonuz birde

huseyinunal66

Yeni üye
25 Eki 2013
50
0
25
boş ugraşma speeder xp programı ile akınsoft programı veya handy cafe programının çalışma hızını düşer olur işte

zorbey035

Katılımcı Üye
1 Mar 2012
565
1
İzmir
Bu sitenin Hack sitesi olduğunu sanıyordum HIRSIZLIKTAMI öğretiyorsunuz insanlara bu emek hırsızlığıdır evine ekmek ***ürmek için dükkanında bekleyen internetçini ha kasasından para çalmışsınız ha bunu yamışsınız Allahtan korkun be internetin saatı kaç kuruşki zaten buna başvutuyonuz birde

Ben elimden geleni ortaya koyarım gerisi kişinin vicdanına kalmış..

zorbey035

Katılımcı Üye
1 Mar 2012
565
1
İzmir

@fyok

Yeni üye
28 Tem 2007
1
0
az önce bu şekilde süresini uzatan bi ***in azını burnunu kırdım yolladım siz böyle şeyler paylaştıkça çocukların canı yanıyor böyle şerefsizlik yapmayın..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.