Ip ÇaLMaDa SoN NoKTa [ReSimLi] ''IpGet''

toranaga966

Yeni üye
11 Tem 2009
4
0
üstat şu plus ve diğer programı indirip kurdum ama benim msnde senin resimde gösterdiğin buton görünmüyor.Discovery kurulu acaba o engelliyormu bunu?

ziyamaz53

Yeni üye
14 Tem 2009
3
0
Ben indirdim arkadaslar ama ipget dosyasi Şİfreli ve o sifre yok acamiyom ?bosuna indirdim hicbirsey yapamadim yani acamadim!

ziyamaz53

Yeni üye
14 Tem 2009
3
0
Evet uye degildim ama seningibi insanlari kandirmiyorum ben !birsey varsa dogrusunu insanlara anlat ve yonlendir olurmu arkadas?

SoKaKSaNaTi78

Yeni üye
20 Tem 2009
2
0
bu adamın sundu program ben bı kaç senedır var ıp adresı gelıyor ama msnde 1den fazla ksı varsa karısıyor ıp adreslerii

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.