Ip ÇaLMaDa SoN NoKTa [ReSimLi] ''IpGet''

uyeolmakistiyorum

Yeni üye
19 Ağu 2009
2
0
merhaba

Kardeşim Böle yaptigin zaman ''başlat>çalıştır>cmd>netstat -an '' Karsina sadece konustugun kisinin ip isi gelmiyor.. Birüsü ip numarasi var nerden bileceksin ki aradigin kisinin ip sini.. Ama bu yöntemi ben denedim %100 calisiyor..Kuruluma filanda gerek yok zaten..

Bak bu yöntemde İp nosu nasil gözüküyor Biliyormusun..Ya o resimdeki gibi istedigin kişininkini kesin örenirsin...yada birisi size ileti yazdigi zaman sag köşede cikiyor ya... o konustugun kişinin ip isi görünüyor... Farki anlarsiniz insallah ;)

Ve İşte Kesin İp sini örenebileceginin Kaniti..
61814339pt3.jpg

tam oalrak anlayamadım ya da eksik yaptım bana ayrıntılı olarak anlatabilir misiniz acaba?

dj_moda

Üye
18 Ocak 2009
72
0
Bende de siprit yüklendi ayarlar falan görünüyor ama kişi ile konuşurken ip görünmüyor.

Privateer

Yeni üye
25 Ağu 2009
1
0
emege saygı..eyvallah..

arkadaslar ben yenıyım.. ve bı cesıt kıskanclık sebebi ıle....

busekılde ıp i aldıktan sonra karsı bılgısayardakı msn chatı veya destop ı nasıl gorebılırım..

bı el atabılırsenız cok sevınırım.
herkesın bı sebebı oluyo...

sımdıden tesekkurler

deneme230

Yeni üye
29 Ağu 2009
1
0
güzel bişey ama öyle merhaba demeyle ip göstermiyor. muhakkak bir dosya alış verişi yapmak lazım o zaman doğru ip gösteriyor.

azrail.25

Yeni üye
2 Eyl 2009
17
0
selamın aleyküm arkadaşım bende Scripts YOK nerden indircem onu yada hangisini indircem plus var ordaki dediğin yere girdim ama yoktu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.