Ip ÇaLMaDa SoN NoKTa [ReSimLi] ''IpGet''

sympha

Yeni üye
8 Ağu 2009
3
0
merhaba öncelikle bende erkek arkadaşımın ıp adresini bulmaya çalışıyorum çünkü en yakın arkadaşımla ilişkisi oldugunu duydum ama bunu ıspatlamak istiyorum yani emin olmadan a. etmek istemiyorum=) bu yöntemi denedim ama bende ıp get diye bi şey çıkmadı plus zaten yüklüydü bende 4.0 bilmem kaç sürümü yüklü ve scripti ekledim fakat sonuç yok yardımcı olursanız çok sevirim

JheqiLL

Katılımcı Üye
26 Eki 2007
992
0
Umudun Gölgesinden..
100000000 Lerce KEz VeriLdi Kardeşim :(

merhaba öncelikle bende erkek arkadaşımın ıp adresini bulmaya çalışıyorum çünkü en yakın arkadaşımla ilişkisi oldugunu duydum ama bunu ıspatlamak istiyorum yani emin olmadan a. etmek istemiyorum=) bu yöntemi denedim ama bende ıp get diye bi şey çıkmadı plus zaten yüklüydü bende 4.0 bilmem kaç sürümü yüklü ve scripti ekledim fakat sonuç yok yardımcı olursanız çok sevirim

Scripti yükledikten Sonra msn plusta Tercihler / Seçenekler die Ayar bölümü Vardır ORaya qirip açılan kücük Ekranda Sciptinte Tıklayıp msn nize yüklemiş oldunuz Scriptlerin çalışıp çalışmadıgını qörebilirsiniz..(ETKİN Olmayabilir ip qet Scripti..

Son düzenleme:

sympha

Yeni üye
8 Ağu 2009
3
0
evet dediğin gibi baktım çalışıyo yani etkin ama dediğim gibi konuştugumda herhangi bi ıp adresi çıkmıyo:( anlamadım ama ilgilendiğin için saol

sympha

Yeni üye
8 Ağu 2009
3
0
yardım edin ben yapamıyorum yada bi şeyi eksik yaptım msn plus bndr yüklüydü fakat 4 bilmem kaç sürümü 3 değil yani scripti de indirip yükledim etkin halde demene yaptım biriyle konuştum fakat ıp get diye bi şey çıkmadı neyde sorun olabiliri yardımcı olursanız çok sevinirim hatta çok mutlu olurum çok önemli benim için çnkü teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.