Ip ÇaLMaDa SoN NoKTa [ReSimLi] ''IpGet''

bthndeişk

Yeni üye
16 Eyl 2009
1
0
ya arkadaslar bn yukluoırm ama ıp get pasportu istıo proqram bulaladm bı trlu :S bana ayrntılı bılqı werrmsnz yaa

Ser.Touch

Yeni üye
26 Ağu 2009
1
0
Msn sürümü farkedermi ?
Plus 3 yüklemek şartmı ?

Bende 9.0 sürüm var msn
Plus 4.76 v --Program çalışıyor gözüküyor ama IP gözükmedi --

aYDoSLu34

Uzman üye
18 Eyl 2009
1,283
1
Cyber Shot
Arkadaşlar IpGet in çalışması için ilk önce Messenger Plus 3'ü Yüklüoruz: BURADAN <<
IpGet Download:http://dosyam.net/?id=hv1h7x
Rar Pass=www.turkhackteam.org Bunları yükledikten sonra msn'e girioruz.
97554io5.jpg

ordan Scripts Prefrences a giriyoruz.

scripti ekledikten sonra ip sini alıcağınız kişiye naber demeniz yetecektir.
Sağ Altta Kurbanın İp si görünür.

Ben denedim Arkadaslar ise yariyor gercekten...Ve İşte Kendi DenememDeki Kaniti.. Kurulum filan da yok zaten arkadaslar...

61814339pt3.jpg
ben yapamadım ban göstersen yazıyo aama bide özel den ayrıntılı anlatırmısın ltf

wesnt

Yeni üye
2 Eki 2009
11
0
bk msn plus tmmdır sonra scrip de tmm ama orda Scripts Prefrences die bi şeçenek yok bir ama o gerekli deilse scrip eklemek yeterde sonradan nbr dememiz yeterse de dedim ama ip cıkmadı pls cevap !?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.