İslam Dininde Liderlik, Halifelik Konusu Üzerine......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
herkesin görüşü farklıdır.

Ne görüşünden bahsediyorsun . İncil değimiştir bu böyledir kimsede yalanlayamaz. Tarih bilginizi tazeleyin biraz cahil yaşamayın. Hristiyanların tarihinin bir çok hristiyandan daha iyi bilirim ki gelip beni yargılamasın bana cahil muamelesi yapmasın. Şuan o durumdasın.
Fazla da üzerine gitmek istemiyorum

SusKalbim21

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
628
0
Ne görüşünden bahsediyorsun . İncil değimiştir bu böyledir kimsede yalanlayamaz. Tarih bilginizi tazeleyin biraz cahil yaşamayın. Hristiyanların tarihinin bir çok hristiyandan daha iyi bilirim ki gelip beni yargılamasın bana cahil muamelesi yapmasın. Şuan o durumdasın.
Fazla da üzerine gitmek istemiyorum

bak herkesin görüşü farklıdır sen benim dinime değişmiş diyorsun oysa ben senin dinine yalan değişmiş desem şuan beni öldürürdünüz eminim :)

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
bak herkesin görüşü farklıdır sen benim dinime değişmiş diyorsun oysa ben senin dinine yalan değişmiş desem şuan beni öldürürdünüz eminim :)

Sen benim kitabımın değiştiğinı söyleyemezsin çünkü yok öyle bir şey. Ama incil değişmistir. Kimi almancaya kimi fransızcaya kimi ingilizceye çevirmiş o aşamada değişiklikler olmuştur.

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu
Arkadaşlar size bir taktik vereyim mi? Bir adamın sağlam olmadığını anlamak için 3 hareketine bakin.

1- Osmanlıya
2- tasavvufa
3- sehabeye saldırırlar.

İlmi seviyesini ölçmek için kelimelerine bakın. Eğer derdini anlatmak, fikrini karşıdakiyle paylaşmak, doğruyu hasıl ettirmek değilde "yobaz, x kafalı" ve nev'i hakaretler ediyorsa birşey bilmiyordur.

Daha önce de söylemiştim şimdi de söylüyorum. Bu konuyu paylaşan, verdiği kaynak SAPIKTIR. Günah işlemek tabiî bir olay. Ama harama helal demek kafir eder.

Bu konunun sahibi halukgta dini tahrif etmeye çalışıyor.

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
Arkadaşlar size bir taktik vereyim mi? Bir adamın sağlam olmadığını anlamak için 3 hareketine bakin.

1- Osmanlıya
2- tasavvufa
3- sehabeye saldırırlar.

İlmi seviyesini ölçmek için kelimelerine bakın. Eğer derdini anlatmak, fikrini karşıdakiyle paylaşmak, doğruyu hasıl ettirmek değilde "yobaz, x kafalı" ve nev'i hakaretler ediyorsa birşey bilmiyordur.

Daha önce de söylemiştim şimdi de söylüyorum. Bu konuyu paylaşan, verdiği kaynak SAPIKTIR. Günah işlemek tabiî bir olay. Ama harama helal demek kafir eder.

Bu konunun sahibi halukgta dini tahrif etmeye çalışıyor.

Bunları ben ilk mesajımda da söyledim cahille dalaşa girilmez.
Bakın hepsi sustu. Yaşasın ilim !
İlim En Hakiki Mürşittir.
Kemal Atatürk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.