İstek Programlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

savas34

Yeni üye
28 Şub 2013
12
0
serial deneme sürümüne ait olduğu için süresi dolmuş olabilir, yada yanlış serial olduğundan Program açılmıyor.
sen yinede yardımcı oluyorsun sağolasın. birde şu Turbo ingilizce setini bulabilsen

jacks sparrow

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
264
1
ankara
serial deneme sürümüne ait olduğu için süresi dolmuş olabilir, yada yanlış serial olduğundan Program açılmıyor.
sen yinede yardımcı oluyorsun sağolasın. birde şu Turbo ingilizce setini bulabilsen

Kardeşim program sahabi yayınlanan yerlerden hepsinin kaldırmış eger bi açık bulursam çekcem programı..

darqserdar

Yeni üye
12 Mar 2013
34
0
Chet enginede kullanıyorum online oyundan roshtr onlin'de chet enginede speed hack açıyorum 3 4 dakika sonra oyundan atıyor nprotect gamemon rev 1924 güvenlik duvarıyla çalışıyo bundan dolayı olabilirmi yardım edeblirmisin.

jacks sparrow

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
264
1
ankara
Chet enginede kullanıyorum online oyundan roshtr onlin'de chet enginede speed hack açıyorum 3 4 dakika sonra oyundan atıyor nprotect gamemon rev 1924 güvenlik duvarıyla çalışıyo bundan dolayı olabilirmi yardım edeblirmisin.

Kardeşim online oyunda Chet enginede hız olarak sadece senın pc de görsel olarak gösteriyodur oyunun tabanında ahla aynı hızda gidiyosun yani herşey aynı hızde dewam ediyor oyun gecikmesi nedeniylede atıyodur..

jacks sparrow

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
264
1
ankara
proğramın kendisini istemiyorum crack ini istiyorum bulduğum 5-6 crack işe yaramadı
proğram 70 mb ismi cinegy exremme 7 profesyonel video edit proğramı
kuruluyor fakat açtığımda 3 saniye sonra kapanıyor bir türlü yapamadım yardımcı olursan çok makbule geçer

kardeş muhtemelen xp kullanıcısısındır.
şimdi programın kurulu olduğu yere gir ve orada programı açtığın uygulama varya ona sağ tıkla özellikler de sonra uyumluluk sekmesine gir ve oradaki boyut ile ilgili kısımdaki yere 640x480 olarak ayarla ve tamam de sonra uygula tamam de ve çık programa gir açılır ve kullanırsın

Yoksa crack serial fark etmiyo senin pc de bi sorun vardır işllah işe yarar

Goekhan43

Yeni üye
5 Ocak 2008
42
0
Kütahya
kardesim, MixPad lazım bana. yükledim fakat serial kodu yok.
serial kod icin bunları diyor: serial numaranızı online aktif hale getirerek, size registration kodunu mail üzerine yolluyoruz" diyor. varmı bi bildigin bu program icin?

feridunf

Yeni üye
30 Eki 2012
17
0
kardeş bana ProShow Producer 5.0.3310 sürüm numaralı program ve onun eki olan full ProShow StylePack paketi lazım bana.. her yere baktım, buldum, indirdim ama programı full yapamıyorum bir türlü.. yardımcı olursan sana zahmet?

jacks sparrow

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
264
1
ankara

939493

Yeni üye
4 Ağu 2007
9
0
kardeşim sağol ama ben bunu indiremedim,cahilliğime ver açıklarsan nasıl indireceğimi sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.