İstek Programlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xjackpotx00

Yeni üye
26 Eyl 2007
25
0
NETSIS muhasebe programını bulabilir misn acaba? internette bulamadım 1-2 tane var onlarda da link kırık.

umut1781

Üye
7 Tem 2012
132
0
Unible Powersuite 2013 v4.1.5.3 Seriali Warmı

Unible Powersuite 2013 v4.1.5.3 Seriali Warmı Yaa Kaç Gündür Arıyorum Bi Allahın Kulu Söylesin

hackerosian

Yeni üye
31 Mar 2013
1
0
birinin facebk şifresini onun haberi olmadan nasıl öğrenebilirim , değiştirmicem sadece kimlerle konuştuğunu öğrenmek için bilgisi olan yardımcı olsun .teşekkürler

umut1781

Üye
7 Tem 2012
132
0
Unible Powersuite 2013 v4.1.5.3 Seriali Warmı Yaa Kaç Gündür Arıyorum Bi Allahın Kulu Söylesin

ssercanbor

Üye
1 Nis 2013
107
0
İstanbul
Arkadaşım Program Acemi bi şekilde Tasarlanmış Yani kendi yapmış Fake Şifre çalmak için tavsiye etmem ...

Pekala... O zaman bana yardımcı ol. Okey de masasında bulunduğum kişilerin profillerini görebileceğim bir program bulabilirsin veya böyle bir program yapabilirsin. Ustalığını konuştur...

Amaç ;

Profillerini görebilmek, '' HACK '' değil..!

İYİ GÜNLER...

ibaran1988

Yeni üye
4 Nis 2013
4
0
Magix Wireless isimli bir wireless şifre kırma programı varmı ve işe yarıyor mu admin bilgin war mı acaba ?
bi de sınıftan bir arkadaşımın msn si hacklendi onu nasıl geri alabilirim yarımların için şimdiden teşekkürler.

deliter539

Yeni üye
14 Şub 2012
3
0
objectdocks diye bi program var bunun türkçe yamasını hiç biryerde bulamadım acaba benim bir dil yapabileceğim program varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.