Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

``AlsancaK

Kıdemli Üye
14 Eki 2015
2,689
0
*:php?id()&
Son konum neden silindi ? Daha ne kadar kanıt atmam gerekiyor ?

Konunu ben kaldırdım özelden mesaj attım ve diğer arkadaslarda anlattı hala diretiyor ve anlamamak ta ısrar ediyorsun kardesim bak ;

Konu içeriğin tamamen oo ben bunu yaptım bakın eger canım isterse veririm içeriği ,
sonra foto atmıssın bu fotolar dogrudur tamam fakat shoplada yapılabilir .
link atmıyorum demissin kadı sildim demişsin bunu atmadıgın surece inanma olasılıgı 0 olur
ve verebilrim dusunuyorum demişsin bunu boyle veremessin ya adam gibi cekiliş olur yada direk hesabı paylasırsın olur biter.

Tamamıyla boş konu çöp !

Uzatmamanı dilerim hayırlı geceler

hacker2014

Katılımcı Üye
20 Nis 2014
320
0
Karabük
site hackliyoruz.. mirror alınmıyor tüm siteleri deniyorum gine alınmıyor bunun aşağısına boşuna izinli siteler falan atmayın hiçbiri kabul etmiyor alındı diyor.. gidiyorum adam gibi buluyorum bitane paylaşıyorum konumu açıyorum. gelip konuyu siliyorsunuz. tamam site hacklemem bundan sonra

hocam dün bendede aynısı olmuştu [GOKH4NBEY] adlı hesabımda paylaşmıştım silindi konum zoneyi sanırsam yanlış siteden ve kendi ismimle bilgilendirdiğim için kaldırıldı

kuzbey

Üye
19 Ağu 2017
183
0
Ducky layne ve ekibi adlı konum neden ve hangi yetkili kaldırdı bilgi verirmisiniz teşekkürler.

0x6CCE

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,650
1
183
22
Shawty
Geceye bir şarkı bırak adlı konum neden silindi? Amacınız neydi her akşam şarkı bırakıyordum oraya. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.