Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

themagicword

Kıdemli Üye
8 Tem 2014
2,068
2
konuyu nezaman açtın görünmüyor genel youtube kategorisnde çöptede yok

/Sahte program
/Üye güvenliği amacıyla çöpe alınmıştır.

Ya arkadaşım KABAK GİBİ AÇIKLAMA yazdım. PROGRAM FAKE'DİR TROJAN YAYMADA KULLANILACAKTIR diye !!!! Okumadan mı siliyonuz ya ?

G4RIB4N REIS

Kıdemli Üye
19 Eyl 2015
3,977
9
ANGARA
Ya arkadaşım KABAK GİBİ AÇIKLAMA yazdım. PROGRAM FAKE'DİR TROJAN YAYMADA KULLANILACAKTIR diye !!!! Okumadan mı siliyonuz ya ?
Konuyu silen benim, abuk sabuk şeylerle insanların güvenliğini tehlikeye atamayız. Fake program yapımını gösteren bir video çekersin anlarız ama programı yapıp insanların kullanmasını istemek bizi tedirgin ediyor.

Baysal

Y.İ. ve ÜDY Kurulu Başkanı
21 Eki 2012
15,755
1,545
Geceye bir şarkı bırak adlı konum neden silindi? Amacınız neydi her akşam şarkı bırakıyordum oraya. :(

Merhaba dostum. Bir amacım yoktu. Ne yazık ki konu üzerinde ayarlamalar yaparken yanlışlıkla sildim. Hakkını helal et. Yenisini açıp sabite çekeriz oradan atarsın artık:)

themagicword

Kıdemli Üye
8 Tem 2014
2,068
2
Konuyu silen benim, abuk sabuk şeylerle insanların güvenliğini tehlikeye atamayız. Fake program yapımını gösteren bir video çekersin anlarız ama programı yapıp insanların kullanmasını istemek bizi tedirgin ediyor.

Sosyal Medya hakkında geniş tecrübesi olan bir insan bu yorumu yapıyorsa artık bana söz düşmez. Ne diyelim...

Pirikoo

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
2,455
3
Onun Galbi
Herkes aynı gereksiz konuyu açıyor adınada akım diyolar gereksiz konu açıp akım olamaz bu tarz konularda post kasımı çok olacağından önceden kaldırılır post kasmaya açık bir konu olduğu için tarafımca çöpe taşınmıştır

Hocam ben geyik olarak resim yaptım

Resimde bu

GyojW3.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.