Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,177
534
THT's database
Atsız'ın "Nurculuk Denen Sayıklama" makalesini paylaştım ve kaldırıldı. Neden?
Cevap bekliyorum?
Merhaba, Konun "Tartışmalı konu." sebebinden dolayı Çöp'e taşınmış. İyi forumlar...

ben site paylaşmadımki
Olsun veya olmasın. Skin ile alakalı her türlü şey bölüm kuralları gereğince yasaklanmıştır. Bu sebepten dolayıda bu tür konular yöneticilerimiz tarafından kaldırılmaktadır...

M R X

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
910
9
<CMD>
Benim emek verdiğim özene bözene Yazıdığım "İnstagram Bot!" konum neden silindi ? !!!

Prolayt

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
390
0
.

Kurallara aykırı olan her konu çöpe taşınır.

Kurallara Aykırı Olan Her Konu Çöpe Taşınır Diyorsun da neyin kurala aykırı oldugunu söylemiyorsun
bunu biliyoruz

Neden Kaldırıldı ben Mesaj Atana Kadar Durdu Ben Mesaj Attıktan sonra kaldırıldı

Saygım Sonsuz ama Din Konularında Kesinlikle Tahammülüm Yok

Quiklav

Adanmış Üye
8 Eyl 2016
7,030
56
127.0.0.1
Kurallara Aykırı Olan Her Konu Çöpe Taşınır Diyorsun da neyin kurala aykırı oldugunu söylemiyorsun
bunu biliyoruz

Neden Kaldırıldı ben Mesaj Atana Kadar Durdu Ben Mesaj Attıktan sonra kaldırıldı

Saygım Sonsuz ama Din Konularında Kesinlikle Tahammülüm Yok

Zaten bölümün kurallarını aştığı için çöpe taşındı.
"Taşımaz isek ne olur?" google'da aratınca insanlar yanlış bilgi görür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.