Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nsr

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
959
0
Sofya
Gençler Siz
Her Yöneticiyi 15 Yaşında
Zannetmeyin bazi yöneticilerimizin
Cocuklari bile var anlayış gösterin dalginlik
Olmuş olabilir kimse boşu boşuna silmez
Konunuzu

SeNSe!

Katılımcı Üye
1 Kas 2011
869
0
root@
Benimde gövdeye açtığım konu silindi bu sefer herşeyi tam yapmıştım :) ama neden olduğunu anlamadım

Nsr

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
959
0
Sofya
Benimde gövdeye açtığım konu silindi bu sefer herşeyi tam yapmıştım :) ama neden olduğunu anlamadım

Zonelerinize İyi Bakin Yanlis Almis Olabilirsiniz

Zone-h ZoRRoKiN İsmine
Zone hc TurkHackTeam.Net
Aljyyosh TurkHackTeam.Org
Z0n ir de ayni

Ve sitede tht damgasi olmasi lazim

Ornek
Kod:
Hacked by nsr / TurkHackTeam.Org

SeNSe!

Katılımcı Üye
1 Kas 2011
869
0
root@
Yok zoneleri doğru aldım ama yapmışsızdır bi hata sadece nerde hata yaptım onu öğrenmek istiyorum :)

Zeccry

Kıdemli Üye
24 Eki 2015
2,675
1
Geldim Ben ?

Zonelerinize İyi Bakin Yanlis Almis Olabilirsiniz

Zone-h ZoRRoKiN İsmine
Zone hc TurkHackTeam.Net
Aljyyosh TurkHackTeam.Org
Z0n ir de ayni

Ve sitede tht damgasi olmasi lazim

Ornek
Kod:
Hacked by nsr / TurkHackTeam.Org
Dostum Anlamıyosun Ben Bütün Konularımın Silinmesini İstedim Ardından Gövde Gösterilerimin Geri Getirilmesini Getirildi Ancak Birkac Govde Gösteri Konum Getirilmeyi Unutuldu Sorun Bu Hersey Dogru.

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,931
487
85
u bilmiyorum maalesef

6mwkg4.jpg

stallking46

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
3,480
1
O bir Fakır.
Gereksiz. Özelden edin muhabbetlerinizi.

özelden istediğiniz kadar istediğiniz üye ile muhabbet edebilirsiniz bunun için konu açmanıza gerek yok iyi forumlar.

Başlıktan da anlaşılacağı gibi gereksiz post kasılabilecek bir konu.

Hal hatır sormak için ziyaretçi mesajları ve özel mesajlar mevcut.

Peki gereksiz olduğunu neye göre karar veriyoruz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.