Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Post kasmayı engellemek için 1 gün içinde 1den fazla site hacked konusu açamazsın.
Önceki konunu düzenle oraya yaz.

Arkadaşlar burada yorumlar sadece yetkisi olan yöneticiler yapmakta.
Sizlerinde yardımcı olmak için yorum attıığını biliyoruz ama konuların neden silindiğini bilmiyorsunuz o yüzden eksik bilgilendirme yapmamak adına yorum yapmazsanız sevinirim. :)
İlginize teşekkürler.

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
Dün tüm oyunlar download bölümünde dark souls 3 paylaşmıştım silinmesindeki amacı ögrenebilirmiyim?

Keremylmazz

Katılımcı Üye
17 Ocak 2016
370
0
İstanbul
İnternetten kazanç bölümünde Link Kısaltma taktikleri ! diye konu açmıştım neden silindi acaba öğrenebilirmiyim ?

aMRX

Uzman üye
20 Şub 2016
1,487
2
Eski Albay
1 hastane sitesi hacked die konum vardı konuya yazdım sen hacklemmissin filan yazmışlar dı da onun için yazdıydım kalktı 10 dk sonra bende anlmadım nie kalkrı örenebilirmiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.