Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
40
Forum ve bölüm kurallarına aykırı konuların yanında paylaşım niteliği taşımayan ve ya bir amacı olmayan konular da kaldırılacaktır. Sohbet etmek istiyorsanız özel veya ziyaretçi mesajlaşma sistemini kullanabilirsiniz. Rütbe/lvl kasmak istiyorsanız da güzel bi online oyun tavsiyesi alıp ona başlayabilirsiniz burası bilgi paylaşım platformu.

Benim konum kaldırıldı şu arkadaşın konusu neden kaldırılmadı denmesine neden olacak bi durum söz konusu olursa o konuyu da ihbar edin gereksiz görülürse o konu da kaldırılır.

İyi forumlar..

Zeccry

Kıdemli Üye
24 Eki 2015
2,675
1
Geldim Ben ?
Peki Linkleri Vermeden Sadece Bilgilendirmek Amaclı Off Topic De Kurulum Vs Anlatmadan Sadece SS ile Gösterebilirmiyim

AsılsızAdam

Uzman üye
27 Haz 2015
1,404
2
allahın allahı adlı konu neden silindi ? ortada ateşli bir tartışma veya sürtüşme de yoktu millet fikir alışverişinde bulunuyordu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.