l GonzaLes l İnstagram Panel Kurulum Detaylı Anlatım

critical1

Yeni üye
30 Ağu 2009
7
0
Host hakkında

host alma konusunda sıkıntı yaşıyorum askıya alındı daha önceden hesaplarım script denediğim için. bunu nasıl aşıyorsunuz ?

khpsn41

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
305
0
29
MaRiNa
sayfaya giremiyorum şifre falan yanlış diyor bilgiler doğru ama<sorun çözüldü>

tammdır k.bakmayın düzenlemede ufak bir hata yapmısım sorunu hallettim

Son düzenleme:

hasan1939

Yeni üye
1 Eki 2010
8
0
Her şey çok güzel çok iyi çalışıyor ama panele üye çektim aktif üye örnek 50 kişi bunlar aktif olduğu halde çalışmıyor neden acaba ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.