l GonzaLes l İnstagram Panel Kurulum Detaylı Anlatım

M R X

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
910
9
<CMD>
Ellerinize Sağlık Yarbayım 😏

▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

İsmimi Bile Hatırlamıyorum .
Hatırladığım Tek Şey ;
CODE CODE CODE

CadoqBey

Yeni üye
7 Nis 2016
18
0
hocam "Üzgünüz, şifren yanlıştı. Lütfen şifreni dikkatlice kontrol et." hatasını nasıl düzenltirim

PoleStar12

Üye
14 Ocak 2018
167
0
dubai :)
sea kardeşım logın kısmında sorun var hala gırış yapktıktan sonra hesaba guvenlıik için bunu senmı yaptın geliyor ben yaptım dedığım halde sıteye gırmıyor yardımcı olursan çok teşekkür ederim

fortex78

Üye
24 Mar 2015
250
0
Manisa
sea kardeşım logın kısmında sorun var hala gırış yapktıktan sonra hesaba guvenlıik için bunu senmı yaptın geliyor ben yaptım dedığım halde sıteye gırmıyor yardımcı olursan çok teşekkür ederim

Ücretsiz hostingde deniyorsan öyle hata vermesi normaldir ama genel scriptle alakalı sorun varsa bilemicem

slvstrr

Üye
11 Ağu 2015
86
0
Ellerine Emeğine Sağlık Gonzales Hocam Çok Teşekkür Ederim İnternette O Kadar Araştırma Yaptım Düzgün Anlatan Çıkmadı Sen Karşıma Çıkana Kadar Tekrar'dan Teşekkürler..

gngingon

Üye
11 Ağu 2015
181
0
Sa hocam ben aynısını yaptım ve bu hatayı aldım
YgqJk2.png

sirlotren

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
293
0
Script hala çalışıyormu ? Sağlam bir resellerhosting ve ücretli domain + ssl güvenlikli bir takipçi sitesi açacağım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.