l GonzaLes l İnstagram Panel Kurulum Detaylı Anlatım

zMRX

Yeni üye
17 Mar 2018
13
0
20
Kayseri
İlk öncelikle eline koluna sağlık çok işime yarayacağını düşünüyorum.
Birde şeyi söyleyim artık ücretsiz Hosting sitesi bulamaz olduk varmı bi önerin?

Suffie

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
283
1
Saat 06:17 oldu ve sonuç gene başarısız :( herşeyi yaptım siteye giriyorum index of kalıyor sorun filezellaya aktarım yaparken dosya halinde gittigi için orda karışıklılık oluyor sanırım sabaha bakarım yardım için ty

gizli sekmeden gir oluyrrsa normalden girip çerezleri sil

celladd

Katılımcı Üye
4 Kas 2014
377
0
Mersin
birşey söyliyecem bu scripti kullanan varmı şimdi çünki ben kurdum instegrama giriş yapamıyorum doğru şifre yanlış dıyor acaba banlandımı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.