Msn Hack Var mı,Yok mu..? Buyrun İçeri Oylayalım..!!

Msn Hack Var mıdır,Yok mudur..??

• Evet vardır..bir sürü hack ledim ztn...

Oy: 289 51.7%
  • Hayır yoktur..bunlar hurafe,boş işler..

Oy: 270 48.3%

• Kullanılan toplam oy
    559
22 Tem 2008
73
0
malesef site kırar gibi msn kırılmıyor. xss aslında bunu başlatabilir birazdaha acık geliştirilirse belki msn yaz şifre gelsin olabilir ama daha cok yol almak lazım

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
eskiden msn msnggerin 7 sürümünde regedit üzerinden bişeyler yapılıp direk msn açılabiliyordu.şimdi açıklar tamamen kapatıldı diye düşünüyorum.msn hackleniyorsa kullanıcı ya sosyal mühendislik yiyerek kendi elleriyle şifresini vermiştir,ya keylogger veya trojan türü bir yazılımla alınmıştır,ya gizli sorusunun cevabını bilen birisi hacklemiştir yada birisi şifresini görmüştür :) .bruteforce yöntemleri var ama afedersiniz bi b.... yaramıyor :)

carisma-hack

Yeni üye
30 Ağu 2009
9
0
bnm de msnim haclendi gizli soruyu da hatırlamıyorum nasıl kurtaracam bilemiyorum bilen varsa yardım edebilir mi lütfen

f3rdi_34

Yeni üye
1 Mar 2009
8
0
kardesim msn hack diye bisi yoktur sadece fake yada sosyal muhendislikle olabilir walla baskada bilmiyom bilen warsa paylassin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.