MSN Hack Videolu

RED_STAR

Yeni üye
3 Şub 2007
31
0
vidyo yu izledim ama az buçuk uyanık olan kimse yemez sanırım bunu ..Genede ellerine sağlık..

serdar9090

Yeni üye
4 Ocak 2009
34
0
ya, arkadaslar gönderecegimiz ve alacagimiz LINK neyin linki bundan bahsedermisiniz

her seyi anladim ama hangi linki gönderecegiz?

videoda görünen Linkmi yani ?

muhammet53

Yeni üye
1 Eyl 2009
5
0
videonun başlarında hiç bişey anlamadım ama sonra düştü jetonum süper bir teknik virüslü msn kırma programlarını indireceklerine bu yontem çok iyi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.