Pc'niz Hızdan Uçsun Mu ? Öyleyse Gel...

puni$her

Kıdemli Üye
resim1cv.jpg

Resimdeki İşaretli Yere Basacan Sonra Gelen Yerde Close ye bastığın program çalışmaya başlican sonra simgeyi küçült butonun bas saatin orda çalışmaya devam eder

( Bii Kardeş Açıklama Yapmış Yorumları Okuyun Lütfen =) )

Register Kodu İse Şuan Mevcut Değil Arıyorum ;)

topraks01

Katılımcı Üye
28 Nis 2008
530
1
34
Bende BiLmiyom Nerden ?
By_Haqan01

resim1cv.jpg

Resimdeki İşaretli Yere Basacan Sonra Gelen Yerde Close ye bastığın program çalışmaya başlican sonra simgeyi küçült butonun bas saatin orda çalışmaya devam eder

( Bii Kardeş Açıklama Yapmış Yorumları Okuyun Lütfen =) )

Register Kodu İse Şuan Mevcut Değil Arıyorum ;)

Eyv Baba Ben Küçük Upload Yapmıştım Bölesi ii olmuş eline sağlık bende yardımcı olumuşumdur inş :puah:puah

sulocanx

Yeni üye
20 Eki 2009
4
0
abi buna ya ben indirdim denedim gerçekten hızlanıyo deliriyo hatta:D..yalnız görev yöneticisini açıpta işlemcinin kullanımına bi bakarsanız ben takip edemedim:D...bi sakatlık olur diye kaldırdım valla:inv..ama eski pc ler için güzel pro emeğine sağlık..

tugaykaya

Uzman üye
12 Kas 2008
1,008
0
İstanbul
Bilgisayara Zarar Vermekten başka birşey yapmıyor bu bunun zararlarını görebilirsinizspeederxp nin zararları yazın googleye görürsünüz o görüntüden başka birşey degil program hiçbir işe yaramıyor. ben program yazılımcısıyım bu ve bunun türü programlar alayı tırışka yok pc hızlandırma vb programlar aksine pc yi yavaşlatıyor sonuçta pc den birşey çalışıyor program çalışmak için onun için çogu program gereksiz codeckler hariç

tugaykaya

Uzman üye
12 Kas 2008
1,008
0
İstanbul
SpeederXp ` Nin ZararLarı..

KardesLerım.. OnceLıkLe sunu soyLım SpeederXp BasLıqı aLtında bır cok konu acıLmıstır.. Ben Sıze SpeederXp nın BıLqısayara oLan zararLarını soyLeyeceqım..
BıLdıqınız qıbı SpeederXp BıLgısayarLarı HızLandırıcı bır proqramdır.. Ama hızLandırdıqı kadarda zararı vardır Ben sımdı sıze bu proqramın zararLarından kısaca bahsedeceqım..;

1. IsLemcıyı ve Ram ı zorLadıqından doLayı bu parcaLarınızı yakabıLırsınız..

2. Proqram bu hızLandırma oLayını Sıstem dosyaLarıyLa oynayarak qercekLestırır.. Sıstem dosyaLarıyLa oynamak pek saqLıkLı deqıLdır.. Aksı taktırde buyuk sorunLar yasayabıLırsınız..

3. Internetten bı proqram ındırırken bu proqram sayesınde hızLı bır sekıLde ındırebıLırsınız ama Modem buna ızın vermedıqınden doLayı ortada bır cakısma oLur.. Ve zaman La modemın ve ınternetınde sorunLar yasayabıLırsınız..

4. Bazı kardesLerımız bu proqramı oyunu hızLandırmak amacıyLa bu proqramı kuLLanıyor.. Ama Oyunda ekran kartı ıLe caLıstıqı ıcın Ekran kartınada zarar verır..

5. Proqramda ne kadar yok desenızde Vırus vardır.. Antı-VırusLer zaten buLur..

Kısacası bıLgısayarın omrunu azaltır.. Ben bu proqrama sıcak bakmıyorum ve hıcbır sekıLde tavsıye etmem..

Ben bılgısayarını seven kullanmasın derım

Eqer bu proqramı zararı kadar Benımde sıze yararım oLduysa Ne mutLu bana

1. İşlemciyi ve Ram i zorlar.Bundan doLayı bu parçaLarı yakabiLirsiniz..

2. Program bu hızLandırma oLayını SİSTEM dosyaLarıyLa oynayarak gerçekleştirir.. Sistem dosyaLarıyLa oynamak iyi değiLdir.. Büyük sorunlar meydana gelebilir.

3. İnternetten herhangi birşey indirirken bu program sayesinde hızLı bir şekiLde indirirsimiz.Ama Modem buna izin vermediğinden bir çakışma oLur.. Ve zamanLa modemde ve internette sorunLar yaşayabiLirsiniz..

4. Bazı oyunları hızlandırmak için kullanılıyor.Oyun ekran kartı iLe çalıştığı için Ekran kartınada zarar verir.[Örneğin:private Serverlarda..vs..Ayrıca Yasaktır
smile.gif
]

5. Virüs yok denmesine rağmen virüs vardır.Antiler Bulur..

Anlatabildiysem Ne MutLu Bana
wink.gif
İyi Günler Ve Hackler..

puni$her

Kıdemli Üye
KardesLerım.. OnceLıkLe sunu soyLım SpeederXp BasLıqı aLtında bır cok konu acıLmıstır.. Ben Sıze SpeederXp nın BıLqısayara oLan zararLarını soyLeyeceqım..
BıLdıqınız qıbı SpeederXp BıLgısayarLarı HızLandırıcı bır proqramdır.. Ama hızLandırdıqı kadarda zararı vardır Ben sımdı sıze bu proqramın zararLarından kısaca bahsedeceqım..;

1. IsLemcıyı ve Ram ı zorLadıqından doLayı bu parcaLarınızı yakabıLırsınız..

2. Proqram bu hızLandırma oLayını Sıstem dosyaLarıyLa oynayarak qercekLestırır.. Sıstem dosyaLarıyLa oynamak pek saqLıkLı deqıLdır.. Aksı taktırde buyuk sorunLar yasayabıLırsınız..

3. Internetten bı proqram ındırırken bu proqram sayesınde hızLı bır sekıLde ındırebıLırsınız ama Modem buna ızın vermedıqınden doLayı ortada bır cakısma oLur.. Ve zaman La modemın ve ınternetınde sorunLar yasayabıLırsınız..

4. Bazı kardesLerımız bu proqramı oyunu hızLandırmak amacıyLa bu proqramı kuLLanıyor.. Ama Oyunda ekran kartı ıLe caLıstıqı ıcın Ekran kartınada zarar verır..

5. Proqramda ne kadar yok desenızde Vırus vardır.. Antı-VırusLer zaten buLur..

Kısacası bıLgısayarın omrunu azaltır.. Ben bu proqrama sıcak bakmıyorum ve hıcbır sekıLde tavsıye etmem..

Ben bılgısayarını seven kullanmasın derım

Eqer bu proqramı zararı kadar Benımde sıze yararım oLduysa Ne mutLu bana

1. İşlemciyi ve Ram i zorlar.Bundan doLayı bu parçaLarı yakabiLirsiniz..

2. Program bu hızLandırma oLayını SİSTEM dosyaLarıyLa oynayarak gerçekleştirir.. Sistem dosyaLarıyLa oynamak iyi değiLdir.. Büyük sorunlar meydana gelebilir.

3. İnternetten herhangi birşey indirirken bu program sayesinde hızLı bir şekiLde indirirsimiz.Ama Modem buna izin vermediğinden bir çakışma oLur.. Ve zamanLa modemde ve internette sorunLar yaşayabiLirsiniz..

4. Bazı oyunları hızlandırmak için kullanılıyor.Oyun ekran kartı iLe çalıştığı için Ekran kartınada zarar verir.[Örneğin:private Serverlarda..vs..Ayrıca Yasaktır
smile.gif
]

5. Virüs yok denmesine rağmen virüs vardır.Antiler Bulur..

Anlatabildiysem Ne MutLu Bana
wink.gif
İyi Günler Ve Hackler..

Eyvallah Saol'da Ne Haddine ? Konumu Niye Kirletiyosun Kardeşim ? Adamlar Araştırarak İndiriyor Sanane ?? Haddin Olmayan İşlere Karışma Mod'lar Bile Bişey Dememişken ;)
Bende Kullanıyorum Kullanmadıgım Şeyii Paylaşmam Saol Bilgiler İçin.. Eyvallah ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.