//Phantom VPN by BiGSLauGHTeR

Glue

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
466
0
Arizona
Galiba yanlış anladım konuyu benim demek istediğim şey vpn ile vyprvpnyi indirir ondan sonrada onu programına yüklerdin

BiGSLauGHTeR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
781
0
Edirne
Galiba yanlış anladım konuyu benim demek istediğim şey vpn ile vyprvpnyi indirir ondan sonrada onu programına yüklerdin

Benim demek istediğim şu kısaca. Vypr VPN sunucuları hızını AKK'ye göre kat kat arttırıyor. Eski haline geri dönüyor neredeyse. Eğer BTK engellemeseydi şuan onu tavsiye ederdim. Çünkü bende baya kullandım. Özellikle GTA 5 indirirken. :D

Glue

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
466
0
Arizona
Benim demek istediğim şu kısaca. Vypr VPN sunucuları hızını AKK'ye göre kat kat arttırıyor. Eski haline geri dönüyor neredeyse. Eğer BTK engellemeseydi şuan onu tavsiye ederdim. Çünkü bende baya kullandım. Özellikle GTA 5 indirirken. :D

Bir şey sorucam sen bu vpn'yi yaparken öteki vpnleri içine katarakmı yaptın ?

BiGSLauGHTeR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
781
0
Edirne
Phantom VPN güncellendi! Yenilikler:

+Güncelleme kontrol butonu eklendi.
+Veri hataları kontrol edildi.
+Bilinen tüm hatalar düzeltildi.
+Performans ve arayüz geliştirmeleri.

Not: Phantom Browser kendine ait AdBlocker ile gelecek...

İyi kullanımlar!

*Hostinger sunucularında hata olduğundan eski bir sürüm yeni sürüm gibi gösteriliyor. Aldırmayınız.

Son düzenleme:

Glue

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
466
0
Arizona
Ttnet'de akk sıkıntısı giderip interneti hızlandırırmı ve hala çalışıyormu ? Bir şey indireceğimde

Edit:Akk sıkıntısını giderirmi bilmiyorum ama vpn'yi açtım bi video açtım 1080 p'de donmadan izletiyor lan oha acayip şaşırdım kardeşim helal olsun veririm teşekkürünü :D İlk bir yavaşlıyor son rasında takır takır çalışıyor

Ama hala bir sorum var Tttnet'de akk kaldırıyormu ?

Son düzenleme:

BiGSLauGHTeR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
781
0
Edirne
Ttnet'de akk sıkıntısı giderip interneti hızlandırırmı ve hala çalışıyormu ? Bir şey indireceğimde

Edit:Akk sıkıntısını giderirmi bilmiyorum ama vpn'yi açtım bi video açtım 1080 p'de donmadan izletiyor lan oha acayip şaşırdım kardeşim helal olsun veririm teşekkürünü :D İlk bir yavaşlıyor son rasında takır takır çalışıyor

Ama hala bir sorum var Tttnet'de akk kaldırıyormu ?

Maalesef TTNET'e herhangi bir özel ayar yapmadım. İlk yavaşlaması pingten dolayı kaynaklanıyordur ve evet. Hala çalışıyor ve destek var. İsteklerinize göre şekilleneceğini unutmayın. İyi kullanımlar! :)

BiGSLauGHTeR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
781
0
Edirne
Hay kafama ben çalışıyor diye 9 gb indirdim üstüne 2 gb indirdim şimdide 13 gb indirecektim iyikide indirmemişim. Şu ttnetide yapsan bi güzel olur ki varya

Hız farkından anlayabilirdiniz aslında. Türk Telekom'a geçer miyim bilmem. Ben şimdilik Türknet taraftarıyım. Eğer Türk Telekom'a geçersem uğraşırım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.