//Phantom VPN by BiGSLauGHTeR

Zheana

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,467
2
Hocam ben bir keresinde akk yi aşmıştım vpn i açıp öyle bir şey indirdim yenilendiği zamanki hızıyla indirmeye başladı ve ttnet kullanıyorum haberiniz olsun bende ara sıra böyle oluyor.

İsteğe gelirsek de daha fazla lokasyon eklenilirse iyi olacak. Tasarımda değişiklik gibi bir düşünceniz var mı?

BiGSLauGHTeR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
781
0
Edirne
Hocam ben bir keresinde akk yi aşmıştım vpn i açıp öyle bir şey indirdim yenilendiği zamanki hızıyla indirmeye başladı ve ttnet kullanıyorum haberiniz olsun bende ara sıra böyle oluyor.

İsteğe gelirsek de daha fazla lokasyon eklenilirse iyi olacak. Tasarımda değişiklik gibi bir düşünceniz var mı?

Bu kaçıncı bildirim bilmiyorum. :D Çoğu TTNet'li bu şekilde yazıyor. Benim denemeye şansım yok ama bazıları da akk kaldırmıyor yazmış. Baya kararsızım şuan. Tasarım gayet sade ve hoş gibi. Ne tür değişiklik yapmamı önerirsin? Geri bildirimin için teşekkürler. (Lokasyonları yakında arttırırım.)

Zheana

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,467
2
Bu kaçıncı bildirim bilmiyorum. :D Çoğu TTNet'li bu şekilde yazıyor. Benim denemeye şansım yok ama bazıları da akk kaldırmıyor yazmış. Baya kararsızım şuan. Tasarım gayet sade ve hoş gibi. Ne tür değişiklik yapmamı önerirsin? Geri bildirimin için teşekkürler. (Lokasyonları yakında arttırırım.)

Tasarımda sıkıntı yok bence de güzel öylesine sormuştum. Yani dediğiniz gibi sade ve kullanışlı.
Bir şey daha soracaktım şimdiki lokasyonlarda ülkenin ismini kısaltıp vermişsiniz tam ismini verebilir misiniz?

BiGSLauGHTeR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
781
0
Edirne
Dsmart kullanıyorum akk yi sildi süpürdü eline sağlık :D

Eğer gerçekten akkyi kaldırıyorsa ekleyeceğim. Özelden birkaç resim atabilir misin? Teşekkürler. İyi kullanımlar!

Tasarımda sıkıntı yok bence de güzel öylesine sormuştum. Yani dediğiniz gibi sade ve kullanışlı.
Bir şey daha soracaktım şimdiki lokasyonlarda ülkenin ismini kısaltıp vermişsiniz tam ismini verebilir misiniz?

Yeni sürümde yanlarına yazarım merak etme. Geri bildirimin için yeniden teşekkürler. İyi kullanımlar!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.