//Phantom VPN by BiGSLauGHTeR

BiGSLauGHTeR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
781
0
Edirne
Turk Telekomunda AKK Kaldırırsa Daha Büyük Çapa Ulaşırsın Söyliyim

Farkındayım dostum. Ama 2 haftadır bir türlü gelmediler bağlamaya. Nedensiz bir şekilde hemde. Sanki oyun oynuyorlar bizle. Eğer ki yarın da gelmezse büyük ihtimal adli işlemlere başvuracağım. Alt tarafı bir kutu takmak. Ne kadar zor olabilir ki? En yakın zamanda bağlanırsa ona da göz atacağım merak etme.

BiGSLauGHTeR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
781
0
Edirne
XE6Q20.png

Phantom VPN Premium en yakın zamanda sizlerle! Takipte kalın...

*Tasarım fikirlerinizi ve isteklerinizi lütfen belirtin.

Crazy Eagle

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
716
0
Programın Kaynak Kodlarını Paylaşabilirmisin veya Özelden Atabilirmisin? Uzun zamandır böyle bir program arıyorum fakat malesef kendim bir türlü hic bir kaynak bulamadım okulda olduğumuz için malesef fatih senin vpn çalışmasına izin vermiyor öğretmenler yönetici izni eklemişler :( o yüzden giremiyorum vpn açmanın tek yolu kendi yaptığım projeyi visual studio üzerinde f5 le açmak ama malesef bir türlü kendim kodlayamadım visual dosyasını veya kodları vermeniz mümkünmüdür hocam valla allah rızası için uzun zamandır arıyorumda özeldende mesaj gönderdim :(

BiGSLauGHTeR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
781
0
Edirne
Turk Telekomda çalışıyorsa güzel :)

Şimdilik denemedim. Ama büyük ihtimal AKK'yi kaldırmak yerine normal bir VPN gibi çalışacaktır. Teşekkürler.

Programın Kaynak Kodlarını Paylaşabilirmisin veya Özelden Atabilirmisin? Uzun zamandır böyle bir program arıyorum fakat malesef kendim bir türlü hic bir kaynak bulamadım okulda olduğumuz için malesef fatih senin vpn çalışmasına izin vermiyor öğretmenler yönetici izni eklemişler :( o yüzden giremiyorum vpn açmanın tek yolu kendi yaptığım projeyi visual studio üzerinde f5 le açmak ama malesef bir türlü kendim kodlayamadım visual dosyasını veya kodları vermeniz mümkünmüdür hocam valla allah rızası için uzun zamandır arıyorumda özeldende mesaj gönderdim :(

Maalesef. Kaynak kodlarını veremem. Ama bir video vardı Visual Basic başlığı altında. Ordan nasıl yapıldığını öğrenebilirsin. Sanırım BloodOfCannon adlı kullanıcının videosuydu.

BloodOFCannon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,033
1
Nereye?

BiGSLauGHTeR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
781
0
Edirne
Hakkında soruşturma açacağım.İnternet 20 saniyede bir gidiyor ...

Program ile ilgili bir sıkıntı yok. Müşteri hizmetlerini aramayı dene. İroni yaptığını düşünüyorum. Hadi hayırlısı...

Çok mantıklı bir seçenek.

veya bundan önce teknik destek almayı veya yapımcıya nedenini sormak daha mantıklı olmaz mı ?

Zaten cevabını veren biri olmuş. :)

adam sana zorla kullan demediki ama farkettigim birsey var trojen iceriyor olabilir

Trojen olmadığını söylediğim halde hala inanmıyorsan programın kodlarını inceleyebilirsin. Sadece bana saçma sapan antivirüslerin bulduklarıyla gelmeyin yeter.

Glue

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
466
0
Arizona
Program ile ilgili bir sıkıntı yok. Müşteri hizmetlerini aramayı dene. İroni yaptığını düşünüyorum. Hadi hayırlısı...

Zaten cevabını veren biri olmuş. :)

Trojen olmadığını söylediğim halde hala inanmıyorsan programın kodlarını inceleyebilirsin. Sadece bana saçma sapan antivirüslerin bulduklarıyla gelmeyin yeter.

Bağladılarmı Ttneti ? :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.