[PHP] | Instagram Oto Fotoğraf Yükleme (BOT)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ExcFire

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
594
0
hocam Paintools adlı programımı görmüşündür belki. Kodları alıp değiştirip local host haline getirip programa integre etmeyi planlıyorum. Yani direk programdaa kullanıcı adı şifre yazıp girecek fotoğrafı seçecek saniyeyi seçecek localhostta hide yani gizli olarak açılcak fotoları yükleyecek. yani herşey otomatik olacak izniniz varsa yapabilirmiyim ? M3TR0

M3TR0

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,034
4
NOT FOUND
hocam Paintools adlı programımı görmüşündür belki. Kodları alıp değiştirip local host haline getirip programa integre etmeyi planlıyorum. Yani direk programdaa kullanıcı adı şifre yazıp girecek fotoğrafı seçecek saniyeyi seçecek localhostta hide yani gizli olarak açılcak fotoları yükleyecek. yani herşey otomatik olacak izniniz varsa yapabilirmiyim ? M3TR0

Tabiki :)

Eline Sağlık Denemeye Değer...

Dene Bakalım :), Teşekkürler.

Hocam doğru olan kullanıcı adı şifreye yanlış diyor ekstra yapmamız gereken bir şey varmıdır yada neyi eksik yapmış olabiliriz ? çözümü ne olur

Localhost'da dene, Localhost'da Deniyor İsen, Bilgilerini Değiştir Dene.

aga video çekip bizimle paylaşırmısın mümkünse ücretsiz host üstünden dene

:)

boyle bir resim bukunanmadı hatası alıyorum yardımcı olçurmusunuz ?

Yanlışlık Yapmadığınıza Eminmisiniz?

TiyatroTR

Üye
17 May 2018
98
0
Türkiye
Uzun Bir Aradan Sonra Yeni Script :)
Uzatmadan Kullanımına Geçeyim
Yenileme Süresi Seçiyoruz [Önerim: 3 Saniyede Bir Yüklemesi]
Fotoğraf Yüklenirken Açıklamasına Ne Yazılcak Onu Belirliyoruz
Fotoğrafı Dosyanın Bulunduğu Alana Atarak Adını Yazıyoruz Ardından Başlat Dememiz Yeterli.
Kısa Ve Öz Başka Hiçbirşeye Gerek Yok

[=== Düzenlenmesi Gereken Dosya ===]
İnstagram.php <- Dosyasına İnstagram Bilgilerinizi Girmeniz Yeterli :)

zBSTTO.jpg

[=== İndirme Linki + Virüstotal ===]

Zıp Olarak = INDIR
Rar Olarak = INDIR
Virüstotal = GÖSTER

#Olası Hata v.b Durumlarda Yardım İstemekte Çekinmeyin :)
#Dosya Güncellendi!

Merhaba arkadaşlar ben bunu daha önce kullandım ve 1 m post attın Instagram sildi şuan 20000k var başka hesaptan 700000k iken onuda sildi yani yaktiginiz elektriğe yazık

azememo

Yeni üye
15 Tem 2016
3
0
reis kurulumunu anlat ya lütfen ben index php ye falan tıkladığımda sadece kodlar çıkıyor nasıl yaparız bunu ?

azememo

Yeni üye
15 Tem 2016
3
0
Reis kusura bakma seni de sıktım da, onu da hallettim şimdi tek sıkıntı biraz yavaş atıyor, bunun bir çözümü var mı ? Saniyeyi 1 yaptım, 20-30 sayfa açık, fakat yavaş atıyor yine de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.